Tam Fatura Ödeme Hizmetleri Bayilik Veriyor
Tam Fatura Ödeme Hizmetleri

TAM FATURA ÖDEME HİZMETLERİ; hukuki düzenlemeler kapsamında alt yapı çalışmalarını tamamlayarak Türkiye genelinde bayilik vermeye ve halihazırda var olan Kurumsal Fatura ödeme merkezlerini ve bireysel bayilikleri bünyesine katmaya başlamıştır.
Bu kapsamda Tam Fatura Kurum müşterilerinin elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet, GSM faturaları gibi faturalarını belirli bir hizmet bedeli karşılığında ödeme işlemi gerçekleştirmektedir. Fatura tahsilat hizmeti, Tam Fatura bayilerinden, Kiokslarından ve Pos Cihazlarından güçlü bir Banka alt yapısı kullanılarak gerçekleştirilecektir.

Tam Fatura Ödeme Hizmetleri
Tam Fatura Ödeme Hizmetleri

Misyonumuz; Fatura tahsilat işlemlerinin; herkesin ulaşabileceği lokasyonlarda, güvenilir ve güler yüzlü hizmet ile sıra bekletmeksizin gerçekleştirilmesini sağlamak başlıca misyonumuzdur.
Vizyonumuz; Çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyduğu, kolay erişebilir yaygın temsilcilikleri ile sektörün lider ödeme hizmetleri sağlayıcısı olmaktır.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

KURULUM ÜCRETİ YOK PROGRAM ÜCRETİ YOK TEMİNAT MEKTUBU YOK NAKİT BLOKAJ YOK İŞLEM SINIRI YOK BAYİLİK ÜCRETİ YOK PEKİ NASILMI PARA KAZANIYOR, KAZANDIRIYORUZ ? Vatandaş geldi, size 50 liralık bir telekom faturası yatırdı ve 1,5 liralık bir komisyon bedelini tahsil ettiniz, aldığınız 1,5 liralık komisyon bedelinin 1,15 kuruşunu size hizmet bedeli olarak 0,35 kuruşunu bize hizmet bedeli olarak sistem otomatik olarak kesiyor bu sayede bayilerimiz kazandıkça kazanıyor, işyeri açılış maliyetlerinizi düşürüyor ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.
Diğer firmaların aksine sat kurtul mantığı ile veya 10 larca sayfalık tek taraflı sözleşmelere imza attırmıyoruz. HİZMETLERİMİZ Bayilik alacak kişinin güvenilir bir kimlik taşıması, vermiş olduğu hizmetin kalitesi ve tutarlılığı, faaliyet alanını iyi tanıması, bayiilik açılacak noktanın bankalara ve kurum veznelerine mesafesi, gazete veya yerel yayınlarla işletmenin reklamlanması kazancı etkileyen unsurlardır. Tam Fatura ödeme sisteminde işlemlerin bir kısmını veya tümünü kullanmakta kullanıcı özgürdür, Tam Fatura ödeme sisteminde günlük, aylık gibi herhangi bir işlem kısıtlaması bulunmamaktadır.
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 622
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Eren TAŞDELEN
Telefon numaraları: 05078359993 – 02122183838
Mail: satis@tamfatura.com.tr
Web: www.tamfatura.com.tr
Adres Bilgileri: Merkez Mah. Şehit Mithat Yılmaz Cad. Kekik sokak 12/3 Sarıyer-İSTANBUL

BESTE PARK-TEL