Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilikler Verecek

Tarihi Antep Çiğköftecisi

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Bilgileri

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta bayilik bilgileri ve iletişim bilgileri güncellenmiştir.

Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar Antep çiğköfte farkını oluşturur. Antep Çiğköftenin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki kalitesini yöresel ürünlerle genişletmek, antep çiğköfte ailesine dahil olan bayilerine yüksek kazanç elde etmeleri için saha açmak ve yardımcı olmaktır.

Tarihi Antep Çiğköftecisi

Antep çiğ köfte en yüksek kazanç sağlayacak yeri seçme ve makul koşullarla kiralama konusundaki deneyimi ile yardımcı olur. Açılış kampanyasını yönlendirir Verdiği eğitimlerle gerek franchise alanın, gerekse çalışanlarının performansını artırır.

Franchise 21. yüzyılın işletme ve pazarlama sistemi olarak öne çıkmaktadır. Marka sahibi gücünü ve deneyimini, girişimcinin sermayesi ve gayretiyle birleştirir. Bu sistemde işletmeci bağımsızlığını korur ama kendi başına kalmaz. Zincir olmanın müşteriye verdiği güven, tüm işletmelere avantaj sağlar. Franchise aldığınızda, seçilmiş bir lokasyon da markalı bir iş sahibi olur, eğitim alıp işinize hemen başlarsınız.

Müşteriniz markayı tanır, açtığınız gün gelir. Nerede ne satacağınız, nasıl satacağınız, en çok nasıl kazanabileceğiniz deneyimlere dayanarak size aktarılır. Eğitim ve denetim kesintisiz sürer, yeni elemanlar kolayca devreye girer.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Şartları

Bayilerimizden Ne İstiyoruz;
– İşinin başında durması
– Kurallara uyması
– Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
– Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
– Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
– Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.
– Temizlik kıyafet ciddiyet işi benimseme bölgesine hakim olma konusunda broşür çalışması yaparak müşterilerin telefon numaralarını alarak mesaj yöntemiyle kampanya ve özel günlerde müşterilere değer verdiğinizi göstermek işinizi artıracak önemli unsurdur
-Geçmişte kalmış terk edilmiş hareketsiz oturarak kazanç elde etme dönemi sona ermiştir işe odaklanma kazancı kesinlikle artıracaktır.tezgah işletmemizin düzeni temizliği mutlaka müşterinin dikkatinden kaçmayan yegane unsur olduğunu kabul etmek gerekir
-Pozitif düşünmeli kendi işini en iyi şekilde yapmalı başkalarının iş alanlarına girmemeli enerjisini kendi işine vermeli

Tanıtım Videosu

İŞLETME yeri nasıl olmalıdır

– Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.

– Antep çiğ köfte zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.
– Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.
– Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.
– Aranan kriterler ve alt sınırlar antep çiğköftetarafından bildirilir.
– Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.
– Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.
İŞLETMECİ nasıl olmalıdır
– Antep çiğköfte işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem antep çiğköftenin’nin beklentileri karşılanır.
– Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.
– Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.
– İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.
– İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.
– Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.
– İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. antepçiğköfte, geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
– İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.
– İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.
-ANTEP ÇİĞKÖFTE BAYİSİ RAKİPLERİNDEN FARKLI OLMAK ZORUNDADIR SUNUM YEŞİLLİK VE ÜRÜN TAZELİĞİNİ EN ÜST DÜZEYE TAŞIMALIDIR BUNLAR PAZARDAKİ PAYIN KENDİSİNE YÖNELMESİNİ MUTLAKA SAĞLAYACAKTIR

YATIRIM
– Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.
– Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.
– Yıl sonuna kadar franchise giriş bedeli alınmadan (ücretsiz bayilikler verilmeye) devam edilecektir.
– Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.
– Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, antepçiğköfte standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.
– Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. antep çiğköfte geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.
– Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.
– İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.
– Antep çiğköfte franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Bayilik Bilgileri

Adres: Fevziçakmak Mah. Milenyum Cad. No.73 Karatay/Konya
Telefon: +90 332 342 31 51 veya (850) 840 14 38 (7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz)
Cep Telefonu : 541 4141550
E-Posta: [email protected]
Web : www.antepcigkofte.com 

1 YORUM

  1. Murat ustadan bayilik aldık 3 yıl önce gerçekten memnunuz.Başka markayla çalışmıştım daha önce fiyat kaar marjı ve destek konusunda çok kötülerdi. Antep çiğköfte sektörde olduğu sürece onunlayız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here