Tasarım Fiber Panel Bayilikler Veriyor

Tasarım Fiber Panel Bayilikler Veriyor
Tasarım Fiber Panel

Tasarım Fiber Panel 

Fiber Panel Ürününün Teknik Özellikleri İç ve Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yağmur, Güneş, soğuk, sıcak gibi dış etkenlerden etkilenmez. Boya, izolasyon gibi maliyetleri ortadan kaldırır. Dokunulduğunda gerçek taş hissi verir. Doğal taşa oranla daha hafif ve daha uzun ömürlüdür. Demonte özelliği sayesinde yeniden boyutlandırılarak farklı alanlara uygulanabilir. Taş uygulamalarında sıklıkla meydana gelen, bölgesel dökülme kopma parçalanma derz boşlukları gibi sorunları ortadan kaldırır. Hafif ve kolay montaj oluşumundan dolayı vitrin, stant, fuar gibi alanlara uygulama yapılabilir. Vidalama yöntemi sayesinde özellikl Esnek yapası sayesinde kemer, tonoz, şömine üstü, kolon gibi alanlarda uygulama yapılabilir. Bakım gerektirmez, aynı zamanda silinebilme ve yıkanabilme özelliğine sahiptir.

Tasarım Fiber Panel
Tasarım Fiber Panel

Montaj sırasında (çimento, alçı, kum vb.) inşaat kirliliği oluşturmaz. Yapı ve inşaat izni gerektirmez. Delinebilir ve kesilebilir; üzerine dekoratif amaçlı herhangi bir materyal asılabilir. Fiber Panel Ürününün Özellikleri Bileşenleri Polyester başta olmak üzere Fiberglas ve Taş tozudur. İleri teknoloji kullanılarak oluşturulan fiber tasarım panellerimiz bire bir doğal taş dokusuna ve görünümüne sahiptir. Ortalama 5-8 kg/m2 ağırlığına ve 3-5 mm kalınlığına sahiptir. UV ışınlarına karşı korumalıdır, zararlı ışınlardan etkilenmez.

Uygulama esnasında panellerimiz yüzeyle bire bir örtüştüğü için darbe emici özelliği sayesinde darbeleri absorbe eder. Mutfak, banyo gibi ıslak zeminlerde kullanılabilir (su ve nemden etkilenmez.) Panellerimiz 135 cm x 290 cm ebatlarındadır. B2 sınıfında alev ilerletmezliğine sahiptir. Yoğun Güneş ışınlarına ya da ısıya maruz kalan yerlerde kullanılabilir. Montaj sırasında dekupaj ya da elmas testere ile istenilen ölçüde rahatlıkla kesilebilir. Yıkanma ve silinmeye uygundur. Üzerinde renk değişikliği yapılabilir(boya,sprey..)ekstra bakım gerektirmez. Fırınlanmadan dolayı insan sağlığına ve çevreye hiçbir zararı bulunmamaktadır. Vida ve dübel yardımıyla kaba inşaatı bitmiş (tavan yüzeyleri dahil olmak üzere) tüm iç ve dış mekanlarda uygulanabilir. Esnek yapısı sayesinde istenilen formlara dönüştürülebilir. Derzlerinde (birleşim yerlerinde); özel mastik kullanıldığı için panellerde takipsizlik değil bütünlük söz konusudur. Her türlü doğal taş, beton, tuğla,kiremit ve ahşap görünümünde alternatif modeller mevcuttur. Ürünlerimizin ebatlarında +-%2’lik değişim olabilmektedir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: TELEFONDA VEYA YÜZYÜZE KONUŞULUR ŞARTLARIMIZ AĞIE DEĞİLDİR
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2
Franchise Bayi Yetkilisi: MEHMET TAYMAZ
Telefon numarası: 0507 650 19 56
Email : [email protected]
Web sitesi: www.tasarimfiberpanel.com
Adres Bilgileri: İstanbul Esenyurt

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here