Tasarımlarınızla internetten para kazanın

Tasarımlarınızla internetten para kazanın

Tasarımlarınızla internetten para kazanın

Zazzle adlı site kullanıcılarına ücretsiz mağaza açarak para kazandırıyor. Kullanıcılar tasarımlarını bu sitede tişört, bardak, şapka gibi… İnternetten Para Kazanma

Zazzle adlı site kullanıcılarına ücretsiz mağaza açarak para kazandırıyor. Kullanıcılar tasarımlarını bu sitede tişört, bardak, şapka gibi öğelerin üzerine yerleştiriyor ve satışa sunuyor.

Her sattığınız üründen belli bir kar payını size Paypal ile ödeme yapan sitede şu an Türk tasarımcıların ürünleride bulunuyor. Site İngilizce ziyaretçi sayısı ise çok fazla. Aylık 20 milyon tekil ziyaretçisi bulunan Zazzle’da bir kullanıcı ortalama olarak 7.20 dakika zaman geçiriyor.

Zazzle internetten para kazanmak ile ilgili başvuru adresi ise aşağıda verilmiştir.

www.zazzle.com/sell/designers

Unutmadan Zazzle İlk etapta size 350 ürünle tasarıma başlamanıza olanak veriyor. Özellikle İngilizceniz ve Tasarım kabiliyetleriniz iyi ise size mutlaka bu işi önerebiliriz.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

2 YORUMLAR

  1. Gerçekten mükemmel bir fikir. Web sitesi kuramayanlar direk yukarda belirtilen siteden ürünlerini tanıtıp satabilirler. Web sitesi kurmak isteyenler ise goomass eğitim kitinden öğrenerek kendi ürünlerini kendi web sitelerinde tanıtmaya devam edebilirler.

  2. Müthiş bir şey duyurmuşsunuz. Eminim pek çok kimse bu uygulamaya katılmak istecektir. Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here