Taşınabilir Rulo Fırçalı Boyama Makinesi

  Proje Fikri : Taşınabilir Rulo Fırçalı Boyama Makinesi / Portable Roller Brush Painting Machine

  İş Fikri : Makinemiz; 8 litreye kadar boya ile 2 litreye kadar boya sökücü karışımları içinde barındırabilen, 2 bölmeden meydana gelen plastikten yapılmış özel bir makinedir. Boyamada en çok tercih edilen Rulo Fırçayı makineye entegre ederek ve yazılım desteğiyle teknolojik bir makine ortaya çıkarılmıştır. Makine; boya kabına entegre edilecek bir sistem ile boya miktarını ve boya akış hızı ayarlanabilmektedir. Boya kabından devir dayım ile özel borudan geçen boyanın kaba entegre edilmiş Rulo Fırçaya istenilen ölçekte boya akışını sağlayıp sürekli rulo fırçanın boyalı kalması sağlanmaktadır. Böylece sırtta taşınabilen boyama makinesiyle boya yapacak kişilerin sürekli boya yapabilmelerine imkan verilmektedir. Boyama makinesine dahil edilen yazılımla boya kabının içinde bulunan boyanın tahmini kaç metrekare alan boyayabileceğinin gösterilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca; şarj durumu, hız, boya seviyesi gibi bilgiler ekranda görülmektedir. Boyama makinesinde bulunan devir dayım sistemi ile boyama işi bittiğinde boya çözücü ile boyanın geçtiği borular temizlenebilmektedir. Makine şarjlı ve elektrikle çalışabilmektedir.

  Portable Roller Brush Painting Machine, Business idea 2013 :  The machine with 8 liters of paint mixes with the paint remover which can accommodate up to 2 liters, 2 occurring in the bay, made of plastic, a special machine. By integrating the most preferred dyeing machine and software support of the brush roll machine technology revealed. The machine to be integrated into a paint container and the paint flow rate of the system and the amount of paint can be adjusted. Paint the container with the special circulation pipe with integrated roll the paint rough brush roller brush paint to remain continuously provide the desired scale paint flow is provided. Thus, camera backpack painting, the paint will be given their chance to get permanent dye. Painting of the software included in the machine, paint, paint estimate how many square meters located in the Paints show container provided. In addition, charge status, speed, ink level information, such as is seen on the screen. When painting machine painting job in the circulation system and the occurrence of the paint with paint thinner to clean pipes. The machine is electrically charged and work.

  Firma : Kenanoğlu Ar-Ge Danışmanlık Özel Eğitim Org. Yaz. Bil. Ve Ser. Hiz. Gıda ve Mak. San. Yay. Rek. İnş. Hafr. Tic. Ltd. Şti.
  Adres : 2 Nolu Beşirli Mah. Serdem Apt. A Blok No:13 61000 Merkez / TRABZON
  E-posta : gokhan@kenanogluargedanismanlik. com
  Web Sitesi : www.kenanogluargedanismanlik.com
  Telefon : +90 462 326 77 33
  Faks : +90 462 326 77 33

  1 YORUM

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here