Tatbak Bayilik Veriyor
Tatbak bayilik

Tatbak bayilik
Tatbak bayilik

Tatbak Kurabiye Bayilik veriyor. Geleneksel kültürümüzün vazgeçilmez tadlarından biri olan el yapımı Kurabiye’nin, ürün zenginliğini masalarımıza sunan TATBAK siz değerli dostlarıyla marka geçmişi ve ürün yelpazesini paylaşmaktan onur duyar. Tecrübesi, bilgi birikimi ve ustalıkla birlikte tamamen el emeğinin ürünleri olan bu özel kurabiyeler, bildik tatlarının yanında görsel sunumu ile de sizlere şölen havasında lezzetler sunmak için hizmetini büyütmeye devam ediyor.
TATBAK, 1982 yılında Türk toplumunun sosyal yaşamında vazgeçilmez bir yeri ve gıdanın önemli kollarından olan unlu mamuller sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Geleneklerinden kopmadan, müşterilerine yenilikçi yaklaşımlarla el yapımı lezzetli kurabiye çeşitleri sunar.
Misyonumuz : Her geçen gün artan ürün çeşidi ve kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak, hayatlarına birbirinden değişik tatlar katarak özel ve kişisel bir bağ kurmak.
Vizyonumuz : Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda uzmanlaşarak Türkiye’de pazar payını hızla geliştirmek.
Kalite Politikamız : TATBAK olarak, müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün TATBAK ailesine eklenen yeni müşterilerimizle beraber, 28 senelik sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız.
Tatbak Bayilik Bilgileri
Tatbak Unlu Mamülleri
Kalyoncu Kulluk Cad. No:101
Tarlabaşı-İstanbul
Tel: 0 212 250 13 29 – 250 56 15
Web: www.tatbak.net

BESTE PARK-TEL