Tatlıses Kebap Franchising veriyor

10

Tatlıses Kebap’ın kalitesi, lezzeti ve başarısının yanında uygun franchising koşulları;
”¢ Kurulduğu günden bu yana lezzeti ve başarısı müşterileri tarafından onaylanmış markamız, Türkiye’nin de bu alanda en bilinen markaralarından biri haline gelmiştir.
”¢ Tatlıses Kebap beklentilerinize ve bütçenize uygun farklı yatırım seçenekleri sunarak girişiminiz için en doğru adımı atmanıza olanak sunar.


Neden Tatlıses kebap Franchising
”¢ Marka gücü ve güvenilirliği
”¢ Kebap sektöründeki büyüme potansiyeli
”¢ Pazar sürekliliği
”¢ Yatırımın çok kısa vadelerde dönüşümünün sağlanabilmesi
”¢ Taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün
Ӣ Kaliteli hizmet ve servis
”¢ Yüksek temizlik ve hijyen standardı
”¢ Keyifli tüketim alanları
”¢ Eğitim desteği
”¢ Tanıtım gücü
Ӣ Bilgi birikimi


Tatlıses kebap Franchising Olmak İçin


”¢ Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu
”¢ Tercihen başarılı bir iş tecrübesine sahip olmak
”¢ Tüm zamanını ve gücünü Tatlıses Kebap şubesi yönetimi için harcama isteği ve imkanı
”¢ Tatlıses Kebap markasının gerektirdiği finansal olanaklara sahip olmak
”¢ Tercihen daha önce Tatlıses Kebap müşterisi olarak, havayı solumuş olmak


Tatlıses Kebap Franchiselara Verilen Destekler


”¢ Doğru yer seçimi ve fizibilitesi
”¢ Personel işe alma ve açılış öncesi eğitim sürecinin takibi
”¢ Bilgi ve danışmanlık hizmeti
”¢ Genel ve lokal pazarlama desteği
”¢ Mal ve hizmet standartlarının sağlanması
”¢ Bölge koruma sistemi


Tatlıses Kebap Franchising Süreci


Öncelikle Franchising Başvuru Formu’nu eksiksiz ve doğru doldurmalısınız. Başvuru formundaki bilgilerin tam ve doğru olması değerlendirme sürecini kısaltır.


Franchise adayı ve aday emlak, Tatlıses Kebap standartlarına uygun bulunduğu takdirde, diğer şubesi bulunan franchiselarımız bölge koruma alanı da dikkate alınarak değerlendirme yapılır ve süreç başlatılır.


Tatlıses Kebap ailesinin bir parçası olmak istediğinizde, bugünden başlayarak açılış gününe kadar atacağınız tüm adımları aşağıda görebilirsiniz.


1.ADIM – Başvurunun Yapılması
Franchising Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.İnternet dışında telefon, faks ve e – posta yoluyla form doldurulmadan yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.


2.ADIM- Başvurunun Değerlendirilmesi (1 hafta)İnternet yolu ile bize ulaşan form en geç 1 hafta içinde Franchising Departmanımız tarafından değerlendirilir.Olumsuz başvurular e-mail yoluyla girişimciye bildirilir.


3.ADIM- Aday Emlağın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (1 hafta)
Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, bir hafta içinde şube için düşündüğünüz emlak yerinde ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.


4.ADIM- Franchise Adayının Değerlendirilmesi (1 hafta)
Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından, 3 gün içinde Franchising departmanı tarafından franchise adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.


5.ADIM-Fizibilite Yapılması (5 gün)
Aday emlağın fizibiletesi 5 gün içinde franchising departmanı tarafından yapılır. Bölgenin özellikleri ve dezavantajları belirlenir.


6.ADAY-Fizibilite Raporunun Paylaşılması (2 gün)
Yapılan fizibilite sonucu hazırlanan rapor olumlu ise 2 gün içinde franchise adayı ile paylaşılır.
(Olumsuz raporların detayları girişimciyle paylaşılmaz)


7.ADIM-Franchise Sözleşmesinin İmzalanması (1 hafta )
Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra 5 yıllık franchising sözleşmesi imzalanır.


8.ADIM-Mimari Projenin Başlatılması (15 gün)
Mimari ekip, 5 gün içinde emlağı ziyaret edip röleveyi alır ve uygulanacak konsept belirlenir. 15 gün içinde mimari proje çizimi tamamlanır. (Proje çizimi sadece Tatlıses Kebap mimari ekibi tarafından yapılır)


9.ADIM-Projenin Fiyatlandırılması (1 hafta )
10 gün içinde proje, dekorasyon ve ekipman olarak ayrı ayrı fiyatlandırılır. (Bütün projeler anahtar teslim olarak Tatlıses Kebap mimari ekibi tarafından belirlenir.)


10.ADIM-Mimari Uygulamanın Başlatılması ( 40 gün )
Anahtar teslim fiyatlandırma ve ödeme koşulları girişimci tarafından onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde siparişler verilip proje uygulaması başlatılır. (Ortalama bir proje uygulaması 40 gün içerisinde tamamlanır.)


11.ADIM-Personel Alımı Ve Eğitimi
Açılacak Tatlıses Kebap şubesi için gerekli personel listesi ve nitelikleri Tatlıses İnsan Kaynakları Departmanı tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri, eğitim için seçilmiş pilot şubelerimizde, eğitim danışmanımızın gözetiminde ve takibinde 10 günde tamamlanır.


12.ADIM-Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması
Açılıştan 1 hafta önce, açılacak olan Tatlıes Kebap şubesine ait broşür, magnet, tanıtım föyü vb. basılı reklam malzemeleri Tatlıses Kebap tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.


13.ADIM-Açılış
Başvurunuzun elimize ulaşmasından itibaren ortalama 88 gün içinde mağazımızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan şube, Tatlıses Group tarafından belirlenen bir günde İbrahim Tatlıses’in ve medyanın katılımıyla açılışı yapılıp, satışa başlar.
Franchising İle İlgili Kişi
Yeliz Kartal Aygün
Tel: 0533 515 30 65
www.tatlıseskebap.com

1 YORUM

  1. Bu işletmeleri esasında ibrahim Tatlıses'in inşaat-yapı hizmetleri verdiği Kuzey Irak'ta açmak (Erbil ve çevresi) çok karlı bir yatırım olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here