Tavuk Çevirme Bayilik Veriyor

Tavuk Çevirme Bayilik Veriyor
Tavuk Çevirme Bayilik

Tavuk Çevirme Bayilik Hakkında : Fred’s Chicken markası ile 2010 yılında Türkiye’de Organize bir Piliç Çevirme markasının olmamasından yola çıkarak, Dünyada en iyi Piliç çevirme yapan ve tavuğun ana vatanı olan Güney Amerika’dan Peru lezzetini Türk tüketicileri ile buluşturmuştur. Fred’s diğer tüm tavuk satan marka, zincir, çiğ satış gibi yerlerden farklıdır. Farkımız bizi kısa bir zaman içerisinde Türkiyenin en büyük Piliç Çevirme markası haline getirecektir.

FRANCHİSE ADAYLARIN BELİRLENMESİ

Bir Franchisee adayında aradığımız ilk özellik Fred’s lezzeti, ürünleri ve Türkiye’deki başarısı için aynı inanç ve heyecanı bizimle paylaşmaktır. Bu inanca sahip, zamanının büyük bölümü ve enerjisini bu işe ayırabilecek, daha evvel idari veya eğitici bir pozisyonda görev almış, insan ilişkileri güçlü ve öğrendiklerini yanındakilere aktarabilecek her girişimci rahatlıkla FRED’S Franchisee adayı olabilir.

Franchise olma süreci

1.Franchise talebinizi web sitemiz üstünden bize ulaştırmanız ile işlemler başlar.

2.Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için merkezimize davet edilirler.

3.Ön görüşmesi olumlu geçen adaylarımıza incelenmek ve üstünde çalışılmak üzere geniş bir özet içeren iş dosyamız sunulur ve adayımızın 10 gün içinde bu dosyayı okuyup gerçekten FRED’S Franchisee adayı olmak isteyip istemediğine karar vermesi beklenir. Bizler için her Franchise in mutlak başarısı önemlidir.

4.Bu süre sonunda kararını vermiş olan adayımızdan bir iş ve bölge planını içeren bir rapor istenir. Bu iş planı gerekir ise bizim ekibimizin de katkısıyla birlikte şekillendirilir.

5.Adayın işin başında durup duramayacağı ve restaurant büyüklüğünün (Express,Regular veya Extra ) altından başarı ile kalkıp kalkamayacağı Yönetim Kurulumuzca tartışılır ve karara bağlanır.

6.Adayımız kabul edilirse ön protokol imzalanır ve bu ön anlaşma ile birlikte Franchise Fee nin yarısı alınır.

7.Adayın ve personelin katılması zorunlu olan eğitim süreci başlar, aynı zamanda dükkan yerinin bulunması, onaylanması, kiralanması ve dekorasyon işlerinin programlanması başlatılır.

8.Eğitim süresince herhangi bir problem ile karşılaşılmamış ise Franchise ile dükkan kiralama işlemi tamamlanır, kira kontratı imzalanır ve restaurant faaliyete başlarken Franchise sözleşmesi yapılır.

FRED’S Restauranlarının herşey dahil kurulum maliyeti ortalama ;

Express: 30 mtr kare : 70,000 tl + kdv
Regular : 60-90 mtr kare : 160,000 tl + kdv
Extra :90-160 mtr kare : 225000 tl + kdv

Yatırım maliyetleri ;alanı,cephesi,kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, üniformalar ve mutfakta kullanılacak araç ve gereçlere kadar her şey dahildir.

YER SEÇİMİ

Fred’s Restaurantı olacak yerin seçimi, tarafımızdan yapılmaktadır. Eğer sizin uygun gördüğünüz, tanıdığınız bir muhit ise sizin tecrübeleriniz dikkate alınacaktır, fakat bu konuda son karar Fred’s e ait olacaktır. Seçilen dükkanın kira rakamı konusunda siz mutabık olsanız dahi son karar yine Fred’s e ait olacaktır. Çünkü işimizin en önemli kısmı ve yatırımımızın kaderi dükkan lokasyonu ve verilecek kiradır.

Fred’s Restorantı için mutlak gerekli olan şartlar

1.Tapusunda iş yeri yazmak zorundadır.

2.7 dk lık bir mesafe içinde en az 10,000 konut olmak zorundadır.

3.Ana cadde üzerinde trafik üzerinde görünebilecek bir noktada cadde üzerinde veya sokak arasında olabilir.

4.Önünde paket servis motorsikletlerin duracağı bir alan olması gerekir.

5.Mümkün ise arkadan veya yandan bir kapı açılabilecek motor servisinin yapılmasını daha uygun hale getirecek bir yer sağlanması.

6.Alışveriş Merkezlerinde açılacak restaurantlar için, ayrıca depo alanı olması gerekmekte olup, motorla servis yapmak için otopark dan yer tahsisi gerekmektedir.

PERSONEL VE EĞİTİM DESTEĞİ

Dükkan kurulum bitiş zamanından 15 gün önce, seçilen personeller açık olan mağazalarda 10 günlük bir eğitime tabi tutulur. Eğitimi tamamlayan, mutfak personeli, ön banko, telefon ve motor personellerine eğitimlerini tamamladıkları için sertifika verilir.

DÜKKAN KURULUM HAZIRLIKLARI

Mağaza ortalama 20 gün içinde tamamlanmış ve eksiksiz olarak Franchise’e teslim edilir. Teslim esnasında tüm eksiklikler giderilmiş ve % 100 Fred’s standartlarına uygun bir mağaza teslim edilir.

DENETLEME VE KONTROL

Her Franchise bölgesine bakan bir adet genel merkezden görevli olan Grup Müdürü haftalık olarak Franchiseleri habersiz olarak ziyaret eder. Eksikleri var ise eğitim verir, pazarlama çalışmaları hakkında bilgi alır, onlara destek verir.

KARLILIK VE YATIRIMIN GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ

Her açılan Fred’s mağazası ortalama net % 17 kar ile çalışmaktadır. Bu karlılık rakamları ile yatırımları en fazla 2 yıl içerisinde geri döner.

FRANCHİSE BÖLGESİ

Franchise bölgesi mağazanın merkezi esas alınarak, her yöne doğru 7 dk sürüş mesafesi ile ölçülür, ölçüm sırasında motorların ortalama 50 km hız ile gittiği ön görülür.

AYNI FRANCHİSE 2. BİR MAĞAZA TALEBİNDE BULUNUR İSE NE OLUR

Mağaza açılmasından 90 gün sonra, eğer Franchise satış ve karlılığından memnun ve mağazasını iyi idare ettiğine kanaat getirilir ise, kendi sınırının bitti her hangi bir yönde kendisine 2.bir Franchise verilebilir. Bu zamana kadar bölge koruması adı altında 90 gün içinde başka bir Franchise e kendi bölgesini bölecek bir franchise verilmez.

Tavuk Çevirme Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No:41 /A Çekmeköy – İSTANBUL

Şube Tel : (216) 639 0 666

Merkez Tel : (216) 641 99 88

Tavuk Çevirme Bayilik
Tavuk Çevirme Bayilik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here