TEB, Avrupa’da 3 inovasyon ödülü kazandı

Avrupa Ödeme Sistemleri Danışmanları Birliği (EPCA) tarafından her yıl 4 dalda düzenlenen inovasyon yarışmasında Türk Ekonomi Bankası (TEB), 2007 yılında büyük ve orta ölçekli firmaların ödeme süreçleriyle ilgili geliştirdiği ürünlerle 3 ayrı dalda inovasyon ödülü aldı.

TEB, “En İnovatif Kurumsal Ödeme Ürünü”, “En Inovatif ve İleri Ödeme Süreci Çözümü” ve “En İnovatif ve İleri Kurumsal Banka Çözümü” kategorilerinde ödül kazandı.
EPCA’nın organizasyonu ile 1-2 Nisan 2008 tarihlerinde Belçika’nın başkenti Brüksel’de, 250’nin üzerinde kuruluşun katılımı ile düzenlenen “7. Uluslararası Ödeme Sistemleri Konferansı”nın ardından açıklanan ödüller, TEB Genel Müdür Yardımcısı Ünsal Aysun, TEB Nakit Yönetimi Direktörü Murat Tarım ve TEB İş Geliştirme Yönetmeni Ebru Ülgen’e verildi.

Genel Müdür Yardımcısı Ünsal Aysun ödül töreninden sonra yaptığı açıklamada “TEB olarak gelişmişlik düzeyimizi ölçümleyebilmek için uluslararası alanlardaki bu tür yarışmalara ilgi gösteriyoruz. EPCA’dan 2006 yılında da bir yenilikçilik ödülü almıştık. EPCA’nın her yıl düzenlediği bu konferans ve inovasyon yarışması Avrupa’da ödeme sistemleri geliştiren teknoloji şirketleri ile ödeme hizmetleri sunan banka ve şirketlerin katılımlarıyla gerçekleşiyor. Avrupa’da ödeme sistemleri ve bununla ilgili kurumlar, yapısal olarak ürün, servis ve teknoloji düzeyinde çok gelişmiş bir konumda bulunuyor. Onların bir üst organizasyonu olan EPCA’nın verdiği bu ödüller, Türkiye’de bankacılık sisteminin ulaştığı servis ve ürün düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu göstermesi bakımından önem taşıyor ve bize gurur veriyor” dedi. (hürriyet)

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here