Technolog Sihirli Mendiller ile Düşük sermaye ile karlı girişim fırsatı

Technolog Sihirli Mendiller …
Düşük sermaye ile karlı girişim fırsatı
Nano Teknoloji Harikası, Islak Mendil Formatlı
Yurt içi ve Yurt Dışı girişimciler arıyor”¦

Technolog bünyesindeki nano teknolojik ıslak mendil formatındaki ürünlerle Ekonomist tarafından ‘Krizde kazandıracak iş fırsatlarıarasında’ gösterildi.


Kukuroğlu Kimya Tekstil Paz Ve Dış Tic. tarafından Technolog markası altında üretilen Nano teknoloji harikası ve ıslak mendil formatlı ürünleri ile mikrofiber temizlik bezleri için 2012 yılı ile birlikte dağıtım ağına yeni girişimciler dahil etmek istiyor.


Technolog, bayilik ve satıcılarının her şeyden önce marka bilincine sahip olmasını bekliyor. Ayrıca çalışma prensibi, disiplin ve iş konusundaki hassasiyeti, ekip çalışmasına inanması ve işini özen göstererek yapması firmanın aradığı diğer özellikler.


Technolog’ un 14 farklı nano teknolojik ürünlerinden bazıları;


Cam koruyucu ve yağmur kaydırıcı
Buğu önleyici
Torpido parlatıcı (Anti-statik)
Oto iç mekân temizlik mendili
Zift temizleyici
Mobilya ve ahşap parlatıcı(Anti-statik)
Mikrofiber temizlik Bezleri

Technolog’ un ücretsiz bayi destek ürünleri
Ürün Teşhir kutu ve stantları
Afiş
Pazarlama Planı
Technolog herhangi bir bayilik giriş ücreti talep etmiyor. Bayilik vereceği girişimcinin potansiyeline göre bayilik yada tedarikçilik şeklinde seçenekler sunuluyor. Ekonomist dergisinde “krizde bile kazandıracak iş fırsatları” ve Karlı Yaz işleri ” adlı araştırma yazılarında iki kez yer alarak rüştünü ispat eden Technolog’ un ortalama kar marjı % 250


Genel Dağıtım Sistemi ve Satış Noktaları


Technolog bayilerinin, benzin istasyonları, süpermarketler, oto aksesuarcılar, yedek parçasılar, yıkamalar vb. noktalara toptan dağıtım yapmalarının yanı sıra özellikle Mini-Shop noktaları açmaları halinde yüksek satış ve tanıtım sağlamaları da mümkün.


Mini-Shop Nereler ve Nasıl Açılır


Bulunduğunuz ilde potansiyeli yüksek 3-5 Benzin istasyonu noktsı ile cironuzdan %15-20 civarı kar vererek bir stand anlaşması yapıyorsunuz. Ürünler standınızın başına koyacağınız bayan eleman sayesinde gelen araçlara tanıtılarak satışı yapılıyor. Ortalama bir benzin istasyonunun 500-1500 arası araç girişi olduğunu düşünürseniz günlük 70-150 adetlik bir satış yapmanız mümkün.
Technolog yenilikçi ürünleriyle tüm Türkiye’ de bayilik ağı oluşturarak, yurtdışında oluşturacağı distribütörlerle faaliyet göstermek istiyor. Ayrıca nano teknoloji harikası yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ederek, girişimcilerle birlikte yeni sektörlerde faaliyet göstermek istiyor.


Technolog firmasının uzman kadrosu tarafından planlanan ve halen uygulamakta olduğu pazarlama planı girişimcilere ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. Firmaya ait ürünler, bayi destek ürünleri ve etkin pazarlama planı hakkında geniş bilgiye firmaya ait web sitesinden ulaşabilirsiniz.


İletişim: KUKUROĞLU KİMYA TEKSTİL PAZ VE DIŞ TİC


Tel: 0 258 213 68 00 (pbx)


Faks:0 258 213 69 77


Msn: sihirlimendiller@hotmail.com
Mail: info@technolog.com.tr


www.technolog.com.tr

2 YORUMLAR

  1. ben kırklarelınden gokhan tekınkır 4-5 sene calısmalarımın sonucunda kronık bronsıt astım rahatsızlıgınla yuzde 75-80 basa cıkabılen 9 bıtkının bellı olculerle karısımından bır ıksır elde ettım ve bunu 25-80 yas bu rahatsızlıktan muzdarıp olan 12 hastada denedık ve cok ıyı sonuclar elde ettık bu kısıler gece bogulmalarından bıtmeyen oksuruklerınden ve dıger kullandıkları fıs fıs ve ılaclardan kurtulup saglıklarına kavusmuslardır ben bu yaptıgım ıksırı satmak ıstıyorum patent almak ıstıyordum fakat patent enstususundede bazı sıkıntılar yasanıyormus elınden alma gıbı formulu kımya muhendısım vardı yuzde 5 hısse verıpte alabılecegım cok ısrar ettı ama gırısımde bulunmadın ben bu bulusumu satmak ıstıyorum ılgılerınıze saygılarımla gokhan tekınkır 0554 465 64 10

  2. ben vakko ve nişantaşında ithal ürünler satan mağzada mağza müdürlüğü yaptım arkasından textil ihracatına girdik bir bayanla ortak ortaklığımız gayet iyi olmasına rağmen avrupadaki krizden dolayı zarar ettik ve kapattık.2 ay önce az bir parayla kendime şık bir butik açtım gelen insaların söylediği şık ve enerjisi yüksek.bu tarz övgüler çok hoş yavaş yavaş oturan müşteri potansiyeli oluşuyor daha çok iş yapmak için ürün yelpazesini çoğaltmak ve ithal ürün koymak gerekmekte bu konuda sermayesi olan ortak aramaktayim..karlı ve geleceği olan bir iş..aradiğim özelliklere sahip dürüst gerçek anlamda iş yapmak isteyenlerin telefonunu bekliyorum..0544 322 19 55 inci akın (butik istanbul bakırköyde)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here