Tek Bir Çubukla Televizyonunuzu Bilgisayara Dönüştürün

Computerstick adlı ufak cihaz sayesinde artık tüm televizyonlar akıllı tvlere dönüşüyor.

computerstick

Her türlü televizyonu bir Windows 10 bilgisayara dönüştürebilen Computerstick bilinen rakiplerinden en az 2 kat daha hızlı bir şekilde çalışabiliyor. Tam bir mühendislik harikası olan Computerstick sahip olduğu intel desteği ile oldukça hızlı bir grafik yükleme süresine ve çalışma hızına sahip.

Computerstick’e sahipseniz bilgisayarların yapabildiği neredeyse her şeyi televizyonunuz üzerinden yapabiliyor hale geliyorsunuz. Computerstick, herhangi bir harici bilgisayara ihtiyaç duymaz. Yani bir bilgisayardan televizyona görüntü aktarıcı değildir.

Computerstick ile internette dolaşrak sörf yapabiliyor, HD videolar izleyebiliyor, ofis dosyalarınızı kullanabiliyorsunuz.

Computerstick’in bir diğer özelliği ise akıllı telefonunuzu bir televizyon kumandası ve mouse haline getirmesidir. Bu sayede harici bir mouse ya da klavyeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Tabi bi eğer kullanmak istiyorsanız harici kablosuz klavye ve mouse desteği de bulunuyor.

zy3vc3yacm2vqjyf55xh

 

Ürünün erken satış kampanyası çerçevesinde satış fiyatı 125 dolar olarak belirlenmiş. Toplu alımlar için ürünün farklı fiyatlandırmaları da bulunuyor. Indiegogo üzerinden tanıtılmakta olan Computerstick şu ana kadar tam 50 bin dolarlık fon elde etmeye başardı. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here