Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi Bayilikler Verecek

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi, boyasız göçük onarımı konusunda üstün Japon tekniklerini kullanarak, boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerini, aracın orjnalliğini bozmadan ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın özel el aletleriyle düzeltilerek, eski haline getirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi
Teknikel Oto Göçük Onarım Merkezi

Aracın ikinci el değerini düşürmeden yapılan bu tip tamirler, hem müşteriler hem de sigorta şirketleri tarafından her geçen gün artarak tercih edilmektedir.

Sadece işçilik maliyeti ile %90’dan fazla kar marjı olan, düşük sermayeli bir iş kurmak istiyorsanız, Türkiye’de üretim yapan büyük bir Japon otomobil fabrikasında, 16 yıl boyunca Japon uzmanlardan öğrendiğimiz tamir tekniklerini ve tecrübemizi sizin ile paylaşmaya hazırız.

Başlangıçta verilen teknik eğitim süresince, merkez servisimizde iş potansiyelini görerek, yatırımınızın karlılığını rahatlıkla hesaplayabilirsiniz. Firmamızca alınan Türkiye’nin her yerindeki büyük dolu hasarı ihalelerine destek vererek yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Tüm oto servisleri, kaportacılar, oto yıkama ve boya korumacıları gibi araç girişinin yüksek olduğu firmalar bayiliğimizi alarak karlılığını çok yüksek oranda arttırabilir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Mevcut işinizin yanında veya yeni bir alanda minimum 60 m2’ lik çalışma alanı, oto sanayi içi veya müşterilerin kolay ulaşabileceği yerler tercih edilir. Firmamızın ismini temsil edebilecek, müşteri memnuniyeti bakış açısına sahip ve otomotiv tecrübesi olan adaylar tercih edilir. Franchise ücreti: 15.000$ (teknik eğitimler, yerinde kurulum ve periyodik denetim desteği, kullanılacak el aletleri, tabela ve kıyafet desteği dahil) Aylık royalty: 300 $/ay (Ortalama 5 küçük göçüklü yada bir dolu hasarlı araç tamir bedeli )

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 4
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler
Franchise Bayi Yetkilisi: Ali Kemal Güngör

Telefon numarası: 0532 471 74 96
Telefon numarası 2: 0542 4139464
Email: iletisim@teknikeloto.com
Web: www.teknikeloto.com
Adres Bilgileri: Kartal Oto Sanayi Sitesi B1 Blok No:7 Kartal/İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here