Tusk Telefon Yardımcı Destek Seti için 133.000 Dolar Yatırım Talebi

Tusk Telefon Yardımcı Destek Seti

Akıllı telefonlar günümüz de elimizden düşmez bir hal aldı. Bu durum oldukça doğal çünkü günlük bütün işlerimizi akıllı telefonlar üzerinden kısa yollardan yapabiliyoruz. Bunun gibi bir çok sebepden dolayı telefonlar elimizden düşmez oldu.

Tusk Telefon Yardımcı Destek Seti
Tusk Telefon Yardımcı Destek Seti

Şimdi gelelim bir telefon aksesuarı için 133.000 dolar yatırım talep eden Derek Rieger arkadaşımıza. Artık 133.000 dolarlık nasıl bir aksesuar meydana getirecekse ? Aslında bu iş için 10.000 dolarlık bir fon talebinde olsaydı Tusk destek seti istediği başarıyı erkenden yakalayabilirdi. Bize biraz koparabildiğim kardır maksadıyla 133.000 dolar talep etti gibi geldi ama biz tekrardan ürüne dönelim.

Derek Rieger’ın geliştirmekte olduğu 133.000 dolarlık ürün telefonu kullanırken elinizin serbest olmasına imkan sağlıyor peki bunu nasıl yapıyor ? Arabalarda ki telefon askılıklarını gözünüzün önüne getirin onun bileye bağlanan versiyonu desek yanlış bir tabir olmaz. Ürüne baktığımız da oldukça faydalı gözüküyor. Gerçekten hayatımızı kolaylaştıran bir ürün olabilir.

Diğer aksesuarlardan farklı olan bu ürün 7125 dolar yatırım toplamayı şimdiden başardı. Aam hedef büyük olunca gerisi nasıl olacak bizde bunu takip edeceğiz. Sonuçta ürünün fon toplama aşamasının bitimine 27 gün daha var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here