Telefon Kılıfına 14.500 Dolar Yatırım Talebi

Telefon için adeta bir zırh olan Keten Micarta’ın geliştirdiği telefon kılıfı akıllı telefonlar için üstün koruma sağlıyor. Proje kullanıcılarına dayanıklılık, aşırı şık görünüş ve bir stil sahibi olmayı sunuyor.

Telefon Kılıfı
Telefon Kılıfı

Kickstarter’da yatırımcılarla karşı karşıya gelen ürün oldukça olumlu eleştiriler alıyor. Keten Micarta’ın yatırımcılardan toplamayı hedefleiği miktar 14.500 dolar. Şu ana kadar projenin toplayabildiği miktar ise 7.652 dolar. Projenin bitiş tarihine kadar Keten Micarta hedeflenen yatırımın toplanabileceğini ve projenin başarılı bir şekilde üretime geçebileceğini bildirdi.

Karbon fiberden yapılan kılıf deri ile kaplanmış yalnız üründe bir hata var. Bu hata da kapaklı telefon kılıfları ile konuşmanın zor olduğu. Kılıf güzel olsa da kullanıcılar bu yüzden ürüne az rağbet gösterebilirler. 75 dolar ve 85 dolar’dan başlayan fiyatlar ise kılıfın çok pahalı olduğunun bir işareti. Benzer ürünler 20-30 dolar ve daha aşağısında fiyatlara satılırken bu kılıfın aradan yükselmesi de pek kolay olmayacak gibi. Gerçi ürünün özel üretim olması fiyatı yükselten en büyük etken olarak gözüküyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here