CrankCase ile Telefonuzun Şarjını Ellerinizle Doldurun

CrankCase ile Telefonuzun Şarjını Ellerinizle Doldurun

CrankCase adlı cihaz sayesinde herhangi bir elektirik kaynağının bulunmadığı ortamlarda telefonunuzun şarjını el hareketlerinizle doldurabiliyorsunuz.

20150320124452-CrankCase_Demo_smaller_20150318

Özel bir tasarıma sahip bu cihaz sayesinde telefonunuzu herhangi bir elektirik kaynağı olmadan şarj etmeniz mümkün. CrankCase adlı cihaz, arkasında bulunan el pedalının döndürülmesiyle enerji üreterek telefonu şarj edebiliyor. Ayrıca bu cihazla, telefonunuzun şarj aletini kullanarak diğer cihazları da şarj edebiliyorsunuz.

Bir kılıf şeklinde tasarlanmış ürün her daim telefonunuza şarj etme yeteneği sağlarken sağlam yapısı ve düşük ağırlığı ile de kullanıcısına ekstra yük oluşturmuyor. Cihazı kullanırken herhangi bir ekstra kablo kullanmanıza da gerek yoktur çünkü Crank dahili sistemi sayesinde el pedalı çevrilir çevrilmez enerji üretmeye başlar. Sahip olduğu iç ünite çıkarılabiliyor ve bu sayede harici kablo ile diğer cihazların şarj edilebilmesi de mümkün. El pedalı ayrıca bir stand görevi de görebiliyor. Sevdiğiniz filmleri, dizileri ya da klipleri izlerken telefonunuzu dik bir durumda tutabiliyorsunuz.

Indiegogo’da tanıtılan ürünün yaklaşık 23 günlük daha kampanya süresi bulunuyor. Şu ana kadar 427 lişi tarafından desteklenmiş olan ürün 17 bin dolarlık fon elde etmeyi de başardı. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here