Teleperformance yabancı dil bilen 1000 kişiye iş verecek

Çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye’yi üs yapmaya hazırlanan Teleperformance, yabancı dil bilen 1.000 kişiyi istihdam edecek.


51 ülkede 100 binin üzerinde çalışanla hizmet veren şirket, çok dilli adaylarla iş görüşmesi yapmak üzere 22-23 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul’da bir fuar düzenleyecek. Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızcadan en az birini anadili gibi konuşabilme şartı aranıyor. Şirketin Türkiye Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tijen Armağan, Avrupa’da işsizlik oranının arttığı şu dönemde fuarla yurtdışından dönen veya dönmek isteyen Türk vatandaşlarına Türkiye’de çalışma imkanı sunmayı hedeflediklerini söyledi. Armağan, Teleperformance’ın Türkiye stratejisine ilişkin olarak da, “Şirketimiz, nearshore operasyonları için Türkiye’yi çok iyi bir pazar olarak değerlendiriyor. Şu anda Yunanistan gibi en yakın komşumuzda büyük bir operasyon merkezi bulunuyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin de aynı büyüklüğü yakalamasını umuyoruz.” dedi.
Kaynak:Zaman

3 YORUMLAR

 1. merhaba bende anadili gibi ingilizce var! izmirde ikamet ediyorum! bu konuda iş bakıyorum! bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  battal@live.co.uk
  0553 311 8415
  ingiliz araba ehliyetimde var!
  bana bukonuda yardımcı olabilecek herkese şimdiden tşk ler

 2. Mrb, ben Ankaradan Elif. Doğma büyüme Hollanda vatandaşıydım. 2009 yılında evlendim Ankarada oturmaya karar verdim. Şuan Kızılay'da Hollanda'ca dilimi kullanarak ETB Group Çağrı merkezinde çalışmaktayım. Ankarada şubeniz varsa lütfen mail gönderin.

  Şimdiden teşeküler.

 3. Mrb,Ben Cennet Potratz yasim 48,Hamburgta yasiyorum.Almancayi ana dilim gibi biliyorum ve Türkiyeye dünüs yapmak,Türkiye calismak istiyorum sizin Web Sitenizide almanca bilen eleman arandigini okudum ve ilgim var.Simdiden cok TSKLER.Cevap verirseniz.Saygilarila:Cennet Potratz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here