Temizlik Robotu Everybot RS500 47 bin dolar kazandırdı

Temizlik Robotu

Temizlik Robotu Everybot RS500

Temizlik robotları piyasasında farklı bir tasarım olan Everybot RS500 47 bin dolar yatırım aldı ve 2017 yılının Mart ayında tüketicilere teslim edilmeye hazırlanıyor.  209 ve 2019 dolarlık erken teslim fiyatları biten ürüne 229 dolarlık fiyatlardan sahip olunabiliyor.

Everybot RS500 tanıtımı

Ev temizliği yapmak artık çok kolay. Temizliğinizi artık bir robota emanet edebilirsiniz. O sizin için tüm temizliği zevkle yapacaktır. Yedi temizlik moduna sahiptir ve yönlendirmek için sadece ihtiyacınız olan elinizdeki kumanda.

Sizin İçin Temizlik Yapmayı Seven Güçlü Robot!

Temizlik Robotu

Günümüzde temizlik yapmak saatlerinin çoğunu iş yerinde geçirenler için bir eziyettir. Yorucu bir iş gününün ardından eve gidip temizlik yapacak olmak hepimiz için berbat bir durumdur. İşte artık sizi tüm bu yükten kurtaracak akıllı bir temizlik mopuna sahip olabilirsiniz. Beklentilerin ötesine geçecek şekilde tasarlanan bu robot, evinizin her daim temiz ve kusursuz görünmesini sağlayacak. Üstelik uzun saatler boyunca uğraşmayacak , hatta terlemeyeceksiniz bile.

Kolay Kullanım için Tek Dokunuşlu Çalışma

Evinizi temizlemek için bir düğmeye basmanız ve sadece uzaktan kumandasına dokunmanız yeterli olacaktır. Kablosuz olma özelliği sayesinde evinizdeki karışık kablo görünümünden de kurtulmuş olacaksınız.

Güçlü Çift Yönlü Temizleyici

EVERYBOT un, 5700RPM ye sahip güçlü dahili bir motoru bulunmaktadır. Güçlü, sürekli dönen çift spinli bir paspasa sahiptir. Bu özelliği sayesinde etrafta en ufak bir toz zerresi bile bırakmaz. Kompakt tasarımı sayesinde erişilmesi zor olan tüm alanlara rahatlıkla ulaşır , yatak ve kanepeleriniz dahil genel bir temizlik yapmanızı sağlar.

Otomatik Su Temini Sistemli Islak Mop Temizleme

İçinde bulunan 2 adet su deposu ve otomatik olarak suyu temizleme sistemine sahip olması nedeni ile zemininizi ıslak konumda da temizleyebilir her seferinde su haznesini doldurmak zorunda kalmaz, bir kez doldurduğunuz hazne ile tüm evinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Patentli Mikro fiber Mop

Patentli yumuşak mikro fiber paspasları sayesinde parkelerinizin ve zemininizin çizilmesini önleyerek güvenli temizlik sağlamış olursunuz.

Farklı Zeminler İçin 7 Temizleme Modu

EVERYBOT RS500 7 farklı temizleme moduna sahiptir. Temizlemek istediğiniz zemine göre seçim yapmanız yeterlidir.

Kullanışlı Temizlik Modu

Temizliği zor olan sıra,masa, cam zeminler, pencereleri kol tutacağı sayesinde kolayca temizleyebilirsiniz.

Güvenlik için Akıllı Algılayıcı Sistemi

Engelleri ve kırılmaları önleyen akıllı sensörler ile donatılmış olan bu akıllı robot çarpmaları engelleyerek güvenli bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar.

Engelleri sensör teknolojisi ile algılama

Engelleri önleme özelliğini daha fazla arttırabilmek için ön ve arka tarafta 4’er adet yarı-kalıcı sensör bulunmaktadır.
Cihazda kullanılan OMRON PSD sensörler sayesinde zeminlerin daha kolay algılanması sağlanmıştır.

Hayatınızı oldukça kolaylaştırmayı sağlayacak bu cihaz sayesinde pahalı deterjanlardan ve temizlik araçlarından tasarruf edecek , temizliğe harcayacağınız vakti ailenize , hobilerinize ayırabileceksiniz. Hedefinin %566 üzerine çıkan Everybot RS500 ün, 2 Adet micro fiber paspas seti, dönen mop ve yer cilası dahil satış fiyatı 229 dolar piyasaya sürüleceği tarih ise Mart 2017 dir. Ürün sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here