TEOL Yurt Dışı Dil Eğitimi Bayilik Veriyor

TEOL Yurt Dışı Dil Eğitimi Bayilik Veriyor

Teol Dil Eğitimi Bayilik

TEOL Yurt Dışı Dil Eğitimi Hakkında : Sizleri TEOL hakkında kısaca bilgilendirmek isterim. TEOL 2005 yılında akademisyen öğretmenler ve profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuş olup “ Dijital-Animasyonel Dünya Standartlarında Eğitim” sloganı ile eğitim hayatına başlamış ve devam etmektedir. Taktir edersiniz ki kaliteli eğitim vermenin ön şartları iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimi sizlerle buluşturacak olan kalite ve tecrübede eğitmenler, çok değerli olan dijital-animasyonel öğretim metodoloji, iyi bir öğrenci takip ve yönlendirme rehberliği ve hepsinden can alıcı nokta olan nitelikli eğitimin ekonomik fiyat planlamasıdır. Bizler bu unsurları en ideal seviyede bir araya getirdik ki şu an bulunduğumuz bölgenin en kaliteli Yabancı Dil Okulu olarak anılıyoruz. TEOL Yurt Dışı Dil Eğitimi Bayilik Veriyor

teol-dil-egitimi-bayilik
TEOL Yurt Dışı Dil Eğitimi Bayilik Veriyor

TEOL olarak şubelerimizde öğrencilerimizle buluşturduğumuz kalitemiz yurtdışında da çok önemli kurumlarca taktir görüyor. Yurtdışında kaliteli eğitim kurumlarını bünyesinde bulunduran ve Avrupa’nın tüm ülkelerinde geçerli olan sertifikaları verebilen TELC’ in bölgemizde sadece bizi tercih etmesi ve Cambridge Üniversitesi gibi dünyanın en önemli kurumlarından birinin Esol sınavları için bizimle işbirliği yapması bizim doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtıdır.

Bizler yabancı dil eğitimini sadece kayıt olunan program zamanları ve sınıf içi olarak görmüyoruz. Öğrencilerimizin öğrenimlerini ve gelişimlerini çok yakından takip ediyor ve program saatleri dışında ve sınıf dışında da eğitimlerini destekliyoruz. Bu sebepledir ki öğrenci işlerimiz ve öğretmenlerimiz arasında kurulan raporlama ile öğrencilerimizi her ders sonu devamlılığını, her hafta, ders içi gelişimini, ders çalışma oranını, yapılan sınav notlarını ve aktivite katılım oranlarını takip ediyor ve çözümler üretiyoruz . Uzun bir zaman süren yabancı dil eğitiminde çıkabilecek sorunlarda siz öğrencilerimize çözümler üretebilen bir koordinasyonun olması gerekliliğini de çok önemsiyoruz.

TEOL Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı Departmanımız yurtdışında konusunda uzman ekibi ile İstanbul , Samsun ve Trabzon da ki merkezlerimizde hizmet vermekte. Yurtdışında dil eğitimi, lisans, yüksek lisans seviyesindeki programlar için ücretsiz bilgi alabilirsiniz ve en doğru-ekonomik çözümleri bulabilirsiniz. Bizlerle başlayacağınız eğitimlerinizin verimli, keyifli, geçeceğini ümit eder, bu eğitimlerin kişisel kariyerinize katacaklarının yanı sıra sizlere yeni imkânlar ve dostluklar kazandırmasını temenni ederiz.

Teol Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu TEOL Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak TEOL Yurt Dışı Dil Eğitimi Bayilik başvurusunda bulunabilirler. TEOL Bayilik, TEOL Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Teol Dil Eğitimi Bayilik İletişim Bilgileri

Türkiye’nin Her Yerinden: 444 83 65
Genel Merkez
Telefon: 0 462 344 05 25
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Akasya Konakları No: 30 Kaşüstü – Yomra / Trabzon
Genel Merkez Email: [email protected]
Genel Müdür Asistanı Bünyamin DÜLGER: [email protected]
Finans Müdürü Asistanı Burak KADIKOĞLU: [email protected]
Genel Müdür Asistanı & Web Sorumlusu Murat USTAALİOĞLU: [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here