Teşekkürler Türkiye, % 30 indirimli Muhteşem Bayilik Fırsatı Size

Sektör: Eğitim&Eğlence
Kuruluş Yılı: 2008
Toplam Çalışan Sayısı: 18
Merkez Ülke: Türkiye
Şube Sayısı: 23
Firma Tanıtımı : 2008 Yılında Okul Marketim Eğitim Ürün ve Hizmetleri olarak sektörde yerini alan ve 2011 yılında ise doğru iş hedeflerine ulaşarak, OM Grup Eğitim & Organizasyon olarak varlığını sürdüren Şirketimiz;


İlköğretim ve Okul Öncesi Eğitim Kurumlarına yönelik 3D Sinema Gösterimi, Planetaryum Uzay Çadırları Kurulumu, Kum Boyama Aktiviteleri, Kendi Filminde Oyna Projesi hizmeti vermektedir. OM Grup ayrıca, Okul Öncesi Eğitim Kampüs Hizmeti, Konser&Organizasyon ve Planetaryum Uzay Çadırı satışı olmak üzere birçok alanda yenilikçi yaklaşımlarla faaliyet göstermektedir.


OM Grup vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra Kurumsal Sosyal Sorumluluk ilkesi ile özellikle engelli öğrencilere dönük ücretsiz faaliyetleri, çevreye duyarlı şirket yönetimi ile topluma değer katmaktadır. Başarılarından dolayı Geçtiğimiz Ekim ayında Ekonomist Dergisinde haber olan firmamız;
Profesyonel Ar-Ge Birimi sayesinde sektörün ilklerini uygulamada yetkinleşen OM Grup, 2010 Yılı Ekim ayında oluşturmaya başladığı bayi ağını kısa sürede 23 Bayi sayısına ulaştırarak Ülke genelinde sektörün lider firması olmuştur. 2011 Yılı sonunda ISO9001 Kalite Belgesini almayı misyon edinen OM Grup, siz değerli paydaşlarımızın destek ve katılımı ile Eğitim ve Eğlence Sektörünün parlayan yıldızı olmaya, inovatif yaklaşımları hayata geçirmeye uzun yıllar devam edecektir.2012 Yılında Akademinnova Okul Öncesi Aktivite Merkezi ile yine İnovatif bir çizgide, yepyeni bir bayilikle sizlerle olacak Firmamız Hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için lütfen, temsilcilerimiz veya e-mail aracılığı ile iletişime geçiniz.


Not: Sektörün lideri konumunda olan OKUL MARKETİM Eğitim Ürün ve Hizmetlerinin kurumsal kimlik ve bayilik ilanlarının kısmen ya da tamamen kopyalanarak çeşitli firmaların internet sitelerinde yayınlandığı görülmüştür. Bu kapsamda halen aynı fiillere devam eden kişi ya da kuruluşlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince sorumlu olacaklardır, ilgililere Önemle Duyurulur!


Bayilik Şartları : ‘TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE ‘ Eylül-Ekim aylarını kapsayan kampanyamız ile aramıza birçok ilden yeni temsilcilerimiz katılarak hem kendi işlerinin yenilikçi patronları oldular, hem de aylık 10.000 TL’ye varan kazançla, küçük sermaye ile büyük gelirlerin mutluluğunu yaşadılar. Sadece Hafta içi en geç 17:00’ a kadar İlköğretim Okullarına hizmet vererek çalışarak. Üstelik tarafımıza okullarda iletişim kuracak yetkinliklerini ispatlamaktan ve inanılmaz fırsatlarla sunulan bayilik ücreti dışında hiçbir ücret ödemeden bunu başardılar. Hepsi kazandılar ve kazanmaya devam edecekler, kazançlarından ise tarafımıza hiçbir ücret ödemeyecekler. Evet yanlış duymadınız asla kazançlarından hiçbir ücret ödemeyecekler.
Bu muhteşem sinerji ve devamında gelen yoğun talepler nedeniyle, kendi illerinde hizmetlerimizi sunmak isteyen yeni girişimcilere HAYIR diyemeyerek ‘ KIŞA MERHABA, İŞ ARAMAYA VEDA ‘ Kampanyasının startını büyük bir heyecan ile vermenin mutluluğunu yaşıyoruz, üstelik Öğretim Yılının Başlamış olması sebebiyle % 30 indirimle. Hem de 3D Animasyon Film gösterimlerinde biri tamamı 3D Olmak üzere 3 Film ve Planetaryum Uzay Çadırında 2 Film seçeneği ile.
Bayiliklerimiz kendi ilinizdeki İlköğretim Okullarında 3D Animasyon Film Gösterimleri ve Planetaryum Uzay Çadırı Kurulumları alanlarındadır. Her iki bayilikten birisini tercih eden bayimize Okullarda Kum Boyama Satış hakkı ücretsiz olarak verilecektir.


BAYİLİK ŞARTLARI; Bayi adayının Om Grup temsil yeteneği ve İlköğretim Okullarına hizmet verebilecek kapasitedeki kurumsal bakış açısı bayi olabilmek için yeterlidir. % 100 kazanç ve Bayilik bedelinin azami ilk altı ayda geri dönüşüm garantilerinin sunulduğu bayilik sistemimize daha önce dahil olan her bayiimiz, aylık 4.000 TL ile 12.000 TL Gelir elde ederek vermiş olduğumuz garantinin ne denli haklı olduğunu göstererek bizleri onurlandırmıştır. OM Grup, Bayi karlarından kesinlikle pay almamaktadır. OKUL MARKETİM, Bayilerinin kar marjlarını düşürmemek amacıyla, her ile bir bayilik vermektedir.

Bayilik paket içeriği:
OM Grup Bayilik şartlarını yerine getiren Bayi adayı öncelikle iki seans ve 4 saatten oluşan Bayilik eğitimine tabi tutulacaktır. Gerekli eğitimin verilmesine müteakiben ilk yedi iş günü içerisinde ve ertesi gün Okullarda 3D Sinema Gösterimi veya Planetaryum Uzay Çadırı kurulabilecek şekilde aşağıdaki ürün ve hizmetleri bayiimize teslim edilmektedir.


İlköğretim Öğrencileri için özel yapım birisi tamamı 3D olmak üzere 3 Adet 3D Animasyon Filmi , Planetaryum Uzay Çadırı Bayiliği için özel yapım 2 Adet Uzay Filmi seçeneği, HDMI Projeksiyon, 3D Perde, HDMI DVD, 3D Gözlükler, Ses Sistemi ve Kurumsal Kimlik Unsurları olarak; logo, kartvizit, web sitesi, personel Kıyafeti, yaka kartları, katalog, sinema veya Planetaryum Giriş Biletleri, Sinema veya Planetaryum tanıtım afişleri bayiimize sunulmaktadır. Bayiliğin Planetaryum Konusunda olması halinde ise, 50 Öğrenci kapasiteli Planetaryum Uzay Çadırı, Uzay Filmi, Mirror yada Fish Eye Sistem Görüntüleme Ekipmanları ( Projeksiyon, Ayna, Mercek, Ses Sistemi) ve yukarıda sayılan tüm kurumsal kimlik unsurları bayi hizmetine sunulmaktadır.


Bayilik verilecek iller: (İlköğretim Okul Sayısı 200 ‘ün altında olan iller ille bayimiz olan illere ikinci bir bayilik verilmemektedir) Aksaray,Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Bitlis,Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Hatay, Kars, Kütahya, Manisa, Muğla, Muş, Niğde, Şırnak, Tokat, Trabzon, Van, Yozgat, Zonguldak.
Bayilerimiz: Adana, Afyon, Bursa,Çorum, Denizli , Diyarbakır, Gaziantep,Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kahramanmaraş,Kırklareli,Kocaeli,Konya, Malatya, Mardin,Mersin,Ordu, Samsun, Şanlıurfa,Tekirdağ, Uşak.


Yatırım Maliyeti: 15.000 TL- 60.000 TL ( Bayilik alınacak il ve Bayilik Talep edilen konulara göre değişmektedir. OKUL MARKETİM sözleşmeyi takiben ödenecek bedel dışında yıl içerisinde başka hiçbir isim altında ücret almamaktadır.


Ortalama Kar Marjı: Bayilerimizin kar marjı ortalama % 90 dolaylarındadır. Örnek olarak 5 Seans ve her seansta 100 öğrencinin izlediği bir 3D Sinema hizmetinde bilet ücretinin 3 TL olarak kabul edilmesi halinde 1.500 TL Gelir söz konusudur. Örneklemi Planetaryum Uzay Çadırı için yapacak olursak 20 dk süren seansların 8 olduğu düşünülürse ve her seansa 50 öğrencinin katılım gösterdiği düşünülecek olursa, 5 TL olan bilet ücretine göre 2.000 TL gelir etmek mümkündür. Söz konusu gelirlerin % 50 sinin okullarla bağış olarak verilmesi halinde ise 3D Sinema ortalama günlük geliri 500-750 TL, Planetaryum Uzay Çadırı ortalama günlük geliri ise 750-1200 TL aralığında öngörülmelidir.


Reklam Katılım Ücreti: Hayır
Gelirden pay:Hayır
Ek Hususlar: Bayilik görüşmelerimiz randevu ile ve merkez ofisimizde gerçekleşeceğinden, diğer tüm ayrıntılar toplantı halinde görüşülecektir.
İlgili Kişi: OM Grup Bayi Temsilcisi
Telefon: 0549 316 1600
Web:
www.okulmarketim.com
www.kendifilmindeoyna.net
Bayilik talebi için e-mail:
[email protected]


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here