Tesla ‘nın Kablosuz Enerji İletimi Gerçek Oldu

Tesla'nın Kablosuz Enerji İletimi Gerçek Oldu 1

Planeter enerji vericisiyle kablolar olmadan enerjiyi istediğin yere gönderebilir muhteşem bir fırsatlar zenginliğine sahip olabilirsiniz.

Aktarma kablolarından kurtulmak için büyük bir fırsat. 20140614102947-wires-art Dünyayı sarmalayan milyonlarca ton kablolardan kurtulma vakti. Pratiklik için büyük bir şans sağlayan Planeter Enerji Vericisi ile dünyanın her yerinde istenilen enerjinin mevcut olması sağlanacak. Elektirikli arabanızı kullanırken enerjinizin hiç bitmediğini, kaç kilometre yol yaptığınızı ya da bir sonraki enerji istasyonunun nerede olduğunu düşünmediğinizi hayal edin.
20140614103000-truck_in_mountain_art

Planeter Enerji Vericisi ile çevre sağlığını korurken çöllerdeki boşa giden enerjiyi de kullanma şansı yakalıyoruz. Nikola Tesla’nın yıllar önce tasarladığı Manyetik Verici sisteminin ve oldukça detaylı tariflerinin incelenmesi ile günümüz fizikçileri, Dünya Çapında Enerji Sistemi fikrini hayata geçirmeye çalışıyor.

Nikola Tesla’nın çalışmaları ile ilgili oldukça yorucu bir bilimsel araştırma yaptıktan sonra varılan sonuç Nikola Tesla’nın doğru yolda olduğudur. Uydular ve yer gözlemleri ile günümüz fizikçileri tarafından elde edilmiş deneysel bilgiler, bu sistemin insanoğlu için enerji sistemleri kurmak adına atılacak olan o büyük adımın anahtarı olabileceğini kanıtlıyor. Tesla’nın öngördüğü şekilde güneşten gelen ve boşa giden onca enerjiyi bir düşünün. Tesla’nın Wardenclyffe adlı kulesini tekrar kuran ekip gelecekte kurulacak Dünya Çapında Enerji Sistemi’nin ilk kulesi olan sistem ile kablosuz enerji aktarımını deneyen ekip gelişmelerini de İndiegogo adlı yatırım sitesinden yayınlıyor. Fikir Sayfası Hayata geçirilecek sistem ile telefonların şarjının hiç bitmemesi, araçların elektrikle sınırsız yol katedebilmesi ve aklınıza gelebilecek her türlü elektrikli cihazı kablosuz çalıştırabileceğinizi düşünün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here