Textbroker ile makale yazarak internetten para kazanın

  141

  Yabancı diliniz var ve makale yazarak para kazanmak istiyorsanız Textbroker.com sitesini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sitede yazar olan kişiler makale başına para kazanıyor. Bir kelimeye ortalama 12 cent ile 67 cent arasında fiyat veriliyor. Böylece 400 kelimelik bir makaleden ise en az 4,8 dolar en çok 26.8 dolar arasında para kazanmanız mümkün.

  Textbroker üyelik aşamaları 1- Kayıt : Textbroker’a kayıt olurken kişisel bilgilerinizle beraber 150-200 kelimelik örnek bir metinde yazmanız isteniyor. Ayrıca ilgi alanlarınızı işaretlemeniz gerekli.

  2- Sipariş Seçmek : Üyeliğiniz onaylandığı zaman müşteriler tarafından belirtilen makalelerden birini seçerek işe başlayabiliyorsunuz. Örnek makalenizden dolayı size 2 ila 5 yıldız arası bir seçim yapılıyor. Zamanla çalıştıkça ve yıldızlarınızın sayısı yükseldikçe size doğrudan siparişlerde verilmeye başlanıyor. Bunun için yazdığınız makaleleri sattığınız müşterilerinizden iyi notlar almanız gerekiyor.

  3- Makale Teslimi : Müşterinizin size gönderdiği kelimeler ile ilgili iyi araştırma yapmalısınız. Verilen anahtar kelimeleri makale içerisinde 1 veya daha fazla geçirmeli ve makaleyi tamamen özgün yazmalısınız. Her yazdığınız makale sizin referansınız olacağı için biraz ince eleyip sık dokumanızda fayda var.

  4- Profil oluşturma : Profilinizi diğer müşterilerin bulabileceği şekilde düzenlemeye önem gösterin. Böylece sürekli iş alma şansınız artacaktır.

  Yabancı Dilde makale yazabileceğiniz site adresleri :

  Textbroker.com – İngilizce

  textbroker.de – Almanca

  textbroker.fr – Fransızca

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here