The Contros Akıllı Priz İle Elektirik Tasarrufu

The Contros Akıllı Priz İle Elektirik Tasarrufu

The Contros, Prizleri akıllı bir hale getiren Wireless ve manuel seçeneklere sahip bir üründür.

contros

The Contros ile tüm elektrikli cihazlarınızı sadece telefonunuzu kullanarak açıp kapatabiliyorsunuz. Sahip olduğu 3G/4G ve Wireless teknolojileri sayesinde bu ürün, iOS ve Android tabanlı telefonlarla iletişime geçebiliyor ve mobil uygulaması üzerinden kontrol edilebilme imkanı sunuyor.

Bir iPhone 5S’in yarısı boyutunda yani oldukça küçük olan The Contros, LED gece lambası, priz zamanlayıcısı, güvenlik kilidi, şarj koruyucu, geri sayım, yaz/kış mevsimlerine göre zamanlama gibi ilginç özelliklerle donatılmış.

Ürün, zamanlayıcısı sayesinde elektiriği belirlediğiniz süre sonunda kesebiliyor. Örneğin laptop’unuzu ya da telefonunuzu tamamen şarj ettikten sonra prizden çıkarmalısınız. Aksi taktirde bataryanızın ömrünü kısaltmış olursunuz. The Contros sayesinde telefonunuzu şarja taktıktan sonra daha önceki şarj deneyimlerinize göre belirlediğiniz şarj süresinin sonunda elektiriğin otomatik olarak kesilmesini sağlayabiliyor ve bataryanızın ömrünü uzatabiliyorsunuz.

Ürün bu tarzda çeşitli kullanım alanlarına sahip. Örneğin sabahları siz uyandığınızda otomatik açılan priz sayesinde kahveniz kendiliğinden hazır hale gelebilir. Ya da gece lambanız belirli bir süre sonunda kapanabilir.

The Contros Indiegogo üzerinde tanıtılan ve şu ana kadar yaklaşık 15 bin dolarlık fon elde etmiş bir üründür. Ürünün standart paket satış fiyatı 45 dolardır. Ürün sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here