The Field Skillet – Demir Tava Projesi Çok İlgi Görüyor

The Field Skillet - Demir Tava Projesi Çok İlgi Görüyor 3

İş Fikri The Field Skillet – Demir Tava

Mutfağınızın en önemli materyalleri arasın da olan tavalar yaptığınız yemeğin lezzetinde söz hakkı sahibidir. Tavanız iyi olması takdirde kötü bir yemek veya kızartma yapma şansınız azdır. Bu sebep ile mutfak ile haşır neşir olanlar, genellikle annelerimiz veya eşlerimiz tava seçimini titizlikle yaparlar. Bu seçimi yaparken genelde çelik olmasına dikkat ederler. Nedense evrenselleşmiş bir kural haline gelen çelik tava iyidir düşüncesi bir çok kullanıcıyı yanılgıya düşürmektedir.
tava
The Field Skillet isimli proje evrene bir virüs gibi yayılmış olan bu düşünceyi yer yüzünden temizlemek için geliyor. The Field Skillet demiri modern bükme teknolojisiye bükerek ve şekillendirerek daha önce yapılan bütün demir tavaların alnını aklamak için yeniden geliştirildi.

The Field Skillet kendi sikletine nazaran daha hafif ve yumuşak bir tasarıma sahip. Bütün ocaklara uyumlu düz tabanı ve dayanıklı alt yapısı ile hem ocak da hemde köz üzerin de rahatça kızartmalar ve yemekler yapabilirsiniz. The Field Skillet 5.02 cm derinliğinde ve 26,67 cm genişliğinde. Bu da rahat bir kullanım demek oluyor. The Field Skillet’in hafifliğini sizlere anlatmak için mükemmel bir benzetme yapabiliriz. The Field Skillet MACBook Pro’dan daha hafif.
tava sapı
Eğer bir macbook pro’yu hiç kaldırdıysanız veya ağırlığını biliyorsanız The Field Skillet isimli tavanın ne kadar hafif olduğunu  daha rahat anlayabilirsiniz. The Field Skillet diğer demir tavaların pürüzlü yüzeğinin aksine cilalı ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Üstelik çevreci bir proje de olan The Field Skillet yüzde 75 ile 95 oranın da geri dönüşümlü demirlerden yapılır. Field Company tarafından geliştirilen proje yeterli desteğe ulaşabilmek için kickstarter aracılığı ile yatırımcılar ile buluşmak ve 30.000 dolarlık bir fon toplamayı hedefledi. Hedefine kısa sürede ulaşan Field Company hedefini fazlasıyla geçerek 165.000 dolar fon toplamayı başardı.

Güncelleme 27 Nisan: Bu fikir 12,553 yatırımcıdan 1,633,361 dolar fon topladı

1 YORUM

  1. Merhaba Demir tava projesiyle ilgileniyorum bayilil ileri varsa yada bayilik verilecekse başvuru da bulunmak incelemek isterim ama muhatap olabilecegimizi kişi yada bayikerin tel no bulamadım bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa lütfen bana ulasssın Tsk ederim 0544 850 6455

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here