Ticwatch 2 Akıllı Saat Milyon Dolar yatırımı geçiyor.

Ticwatch 2 Akıllı Saat Milyon Dolar yatırımı geçiyor. 2
Ticwatch 2

Ticwatch 2 Akıllı Saat

Ticwatch 2 akıllı saat Kickstarter’de görücüye çıktığı ilk günden bu yana 876.000 dolar yatırım almayı başardı. 21 gün daha devam edecek olan iş fikri toplamda tahmini 2 milyon dolar desteği bulabilir. Akıllı saat sektörü hızlı yükselen bir ivmeye sahip Apple, Samsung ve Pebble time gibi markalarının ürettiği saatler pahalı olsa da satılıyor. Projedeki akıllı saati üreten Çin’li firma ise ürünün fiyatını şimdilik 99 dolar olarak belirlemiş. Tam olarak piyasaya çıktığında ise akıllı saati 199 dolardan satmayı düşünüyorlar.

Ticwatch 2
Ticwatch 2

Ticwatch 2 Akıllı saat rakiplerini inovasyonla ve fiyat rekabetiyle geçmeyi düşünüyor. Saatin özelliklerine kısaca bakacak olursak öncelikle tasarımı ve kullanılırlığı güzel düşünülmüş. Oled ekrana sahip olan saat için kendi uygulama mağazası olan Ticwear App Store‘yi yapmışlar ki bu da tüketiciler için olumlu bir hareket. Saatin sağ kısmı da kendisi gibi dokunmatik ve kullanımı kolaylaştırıyor.

Saat’te Snow, Charcoal, Oak, Onyx isimli kemer modelleri de bulunuyor. 512 mb rami bulunan saatin 4 gb rom’u var. Manyetik kablosuz şarj özelliği, Bluetooth 4.1 ve MT 2601 1.2 GHz dual-core işlemcisi de bulunan bu ürün büyük ihtimal fon toplama sürecinden sonra ilk ürünlerini teslim etmeye başlayacaklar. Ardından her yerde satışa sunulacak saat eğer kullanıcılardan da tam not alırsa özellikle fiyatı nedeniyle çok tercih edilmeye başlanacaktır.

Ticwatch 2 Akıllı Saat’in Tanıtım Videosu

Son olarak ise iPhone ve Android ile uyumlu olan akıllı saatin şarjı 20 saat kadar dayanabiliyor ve kişiselleştirilebilir ekran tasarımlarına sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here