Tikr Köpekler İçin Akıllı Oyuncak 36.000 Dolardan Fazla Fon Aldı

Tikr Köpekler İçin Akıllı Oyuncak 36.000 Dolardan Fazla Fon Aldı 2

İş Fikri : Tikr Köpekler İçin Akıllı Oyuncak

Evcil hayvan olarak genelde kediler veya köpekler beslenmektedir. Çoğu insan onlara evcil hayvan denmesinden hoşlanmaz çünkü kediler ve köpekler sahipleri için birer dost,arkadaş veya çocuk gibidir. Evcil hayvan sahipleri onların sağlığı için her gün düzenli olarak hayvanlarını dolaştırmaya çıkarırlar bu aktivite sayesin de köpekler egzersiz yapmış olur. Bu sayede daha sağlıklı bir hayat elde ederler. Bu aktiviteleri evde yapabilmesi için ve köpeğinizin canının sıkılmaması için geliştirilen bir proje var. Bu projenin adı Tikr.

SBARK dog toys firması tarafından geliştirilen Tikr isimli proje sayesinde köpekleriniz kendi kendilerine oynayarak hem vakit geçiriyor hemde eğleniyor. Bunların yanı sıra egzersizde yapıyorlar. Peki bu Tikr nasıl çalışıyor ? Elips bir şekle sahip olan Tikr isimli ürünün içerisine köpek maması yerleştiriyorsunuz.
köpek
Mamayı yerleştirdikten sonra Tikr isimli ürünün zaman ayarlayıcısını ayarlıyorsunuz. Bu süre 5 dakika ile 45 dakika arasında değişkenlik gösterebilir. ayarladığınız süre sonunda mama yere düşer ve köpeğiniz ödülünü almış olur. Böylelikle köpeğiniz ödülü bir daha hak etmek için sürekli Tikr ile oynar. Bu sayede köpeğiniz iyi vakit geçirir.

Projenin sahibi olan SBARK dog toys isimli şirket projesine maddi kaynak bulmak amacı ile kickstarter sitesine başvurdu. Kickstarterlı yatırımcılardan 18.000 dolar değerinde alt limite sahip bir fon talep eden SBARK dog toys şirketi talebi doğrultusunda 18.000 doları aşarak şu anlık 36.000 dolar fon toplamayı başardı. Prjenin bitimine ise 9 gün kaldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here