Time Dil Okulları Bayilik ve Temsilcilik Veriyor

Time Dil Okulları Bayilik ve Temsilcilik Bilgileri

Time Dil Okulları Hakkında : Bizler Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere de temsilcilikleri olan ülkemizin en büyük, dünyanın da 3.ncü büyük dil kursları zinciriyiz.Time Genel İngilizce,özel amaçlı programlar(toefl,kpds…vb.), yetişkin ve çocuklara yönelik eğitim vermek amacıyla oluşturduğu markamızdır. Time Dil Okullarının şu anda İstanbul,İzmir,Bursa gibi lokasyonlarda 20 ye yakın temsilciliği bulunmaktadır.

Time Dil Okulları Bayilik
Time Dil Okulları Bayilik

Time Dil Okullarında diğer dil okullarından farklı olarak Genel İngilizce Programlarının yanı sıra junior grupları ve Özel Amaçlı Programlarıda uygulayabileceksiniz. Toefl, toeic, kpds, üds, ielts, proficiency, iş ingilizcesi…vb. eğitimler için müfredat ve altyapı olarak tüm bu sistem kurumunuzda uygulanabilecek. Bu eğitimler için gerekli olan öğretmen ve kaynak desteği Genel Merkez tarafından sizlere sağlanacak. Bu sayede eğitim sektöründe farklılık yaratmış olacaksınız.

Time Dil Okulları Bayilik ve Temsilcilik Hakkında Soru ve Cevaplar

Nasıl Faaliyet Göstereceğiz ?
Eğer sahibi olduğunuz dershaneniz bulunduğunuz bölgenin iyi tanınan ve kaliteli dershanelerinden biriyse tarafımızca temin edilecek öğretmenlerimiz ile akşam saatlerinde ve müsait sınıflarınız varsa hafta sonlarında kolayca ek ilave dil kursu haline de dönüştürülebilir. Bunun için gerekli olan tek şey internet’e bağlı LCD büyük ekran monitöre sahip bir bilgisayarı bu sınıflarda bulundurmaktır. Gene Amerikan Kültür Derneği bulunduğunuz dershanede Time İngilizce Programları adı altında faaliyet gösterirken sizlerden ilgili sınıfların İngilizce dersleri sırasında “U” düzenine göre düzenlenmesini isteyecektir.

Yabanci Ögretmen Temini Nasil Olacak?
Gerek ülkemizde yabancı personel çalıştırmakta yaşanan bürokratik zorluklar gerekse Anadolu’da yabancı ( native ) personelin uzun süreli çalışma konusunda imtina etmesi, Anadolu kentlerinde yabancı uyruklu öğretmen çalıştırmayı çok zor hale getirmiştir. Bu yüzden TIME Dil Programlarıı A.B.D ve İngiltere deki kendine ait stüdyolarından dershanenize canlı yayında konuşma dersleri verecektir. Bu derslerin yapılabilmesi için gerekli olan tüm teknik destek ilgili temsilciliğe sağlanacaktır. Bu sayede öğrenci örneğin İngiltere’den eş zamanlı ve öğretmeni o derslikte ders yapar gibi konuşma ve pratik dersleri alacaktır. Dilbilgisi (Grammer) dersleri ise bulunduğu bölgedeki lokal öğretmenlerce verilecektir. Lokal öğretmenlerin bulunması ve eğitilmesi de Genel Merkezin görevidir.

Kaynak Kitap,Öğretmen Maaşları ?
Time Dil Okullarının kitapları, Avrupa Dil Pasaportu ve eğitim DVD’ leri Genel Merkez tarafından karşılanmaktadır. (Öğrenci başı 30,00 – 60,00 TL ) Temsilciliklerin ihtiyacı olan İngilizce öğretmenleri yine Genel Merkez tarafından temin edilecek ancak ders saat ücretleri (10-20 TL) ilgili temsilciliğiniz tarafından ödenecektir.

Meb İzinleri Nasıl alınıyor?
Açılmak istenilen temsilcilik için Meb mevzuatına uygun yerler olması zorunludur. Özel kurslar yönetmeliğine uygun yerler bulunması ve izlenecek yasal yolla ilgili tüm destek Genel Merkez tarafından ilgili temsilciliğe sağlanacaktır. Ortalama açılış süreci 1 – 3 ay arasındadır. Özellikle deprem ve yangın yönetmeliğine uygun yerlerin bulunması en dikkat edilmesi gereken noktalardan birisidir.

Kurumsal Yapi ve Ücretlendirme
Gerek sekreterlerimizin, Öğretmenlerimizin gerekse Kurum Yöneticilerimizin tüm hizmet içi eğitimleri düzenlenen eğitimlerle Genel Merkezce ücretsiz sağlanmaktadır. Bu sayede bütün Dil Programlarımızda aynı eğitim, aynı kalitede, aynı tüketici haklarıyla verilmektedir. Temsilcimiz olmak isteyen Dershaneler 2011 Yılı Sonuna Kadar temsilciliğimizi aldıkları takdirde 17.000 TL giriş ücreti ve aylık 1.600,00 TL. Temsilcilik ücreti karşılığında Franchise’mızı açabilirler ve hizmete başlayabilirler.

Time Dil okulları yatırım bilgileri
Sonuç olarak 40.000 – 80.000 TL arasında değişen bir yatırım maliyetiyle ayda 5.000 – 15.000 TL arasında bir gelir elde edilebileceğine inanıyoruz. Kurumsal bir markayla yola çıkmanın tüm avantajlarından faydalanarak prestijli bir sektörde iş sahibi olmanızı destekliyoruz.

E-mail: bayilik@timeturkey.com
Web sitesi : www.timeturkey.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here