Tiny Lens Telefonlar İçin Geliştirilen Mikroskop Aparatı

Tiny Lens Telefonlar İçin Geliştirilen Mikroskop Aparatı

Tiny Lens

Tiny Lens akıllı telefonunuzun kamerası çok kolay bir şekilde yerleştirilir ve bir anda telefonunuzun kamerası mikroskoba dönüşür. Burada ki mikroskop kelimesini kullanmamızın sebebi lensin gerçekten nesneleri fazlasıyla yakınlaştırmasından kaynaklı.

lens
Tiny Lens Telefonlar İçin Geliştirilen Mikroskop Aparatı

Tiny Lens’i kameraya yerleştirdiğiniz andan itibaren kameranız 15X dijital mikroskoba dönüşerek inanılmaz görüntüler elde etmenize yardımcı olur. Tiny Lens sert bir nesne değildir aksine küçük ve esnek bir plastiktir. Ve kamera tarafından kolayca vakumlanarak düşmesi engellenir. Tiny Lens sayesinde çevrenizde ki küçük ama renkli dünya ile buluşuyorsunuz. Bu lens sizin dünyaya karşı olan bakış açınızı değiştirebilir. Eğer çocuğunuzun eğitimi için ona bir mikroskop alma imkanınız yok ise Tiny Lens’i alarak onun bütün ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Tiny Lens kaliteli içeriği sayesinde size yıllarca hizmet verebilir.

Tiny Lens’i kullanmanız için sadece bir kaç ufak ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Tiny Lens’i kullanmadan önce kullanacağınızın cihazın kamerasının temiz olduğundan emin olun ve devamında Tiny Lens’i takarak tercih ettiğiniz kamera uygulamasını açarak 1cm yakında ki nesneleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Geliştirdikleri Tiny Lens projesine destek bulmak isteyen firma indegogo aracılığı ile fon toplayarak hedeflerine ulaşmak istiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here