Titanyum Takı ürünlerinde bayilik fırsatı

Titanyum

Titanyum takı ürünleri Avrupa , ABD ve Rusya gibi ülkelerde ciddi bir pazara sahip ve oldukça yoğun ilgi gören bir üründür.Oldukça kıymetli bir metal olması , sert ve çizilmez yapısı , altın vb. metaller gibi alerji yapmaması ve altın fiyatına göre oldukça düşük bedellerle sahip olunabilmesi özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu ürün ülkemizde yeni tanınmaktadır ve oldukça nadir bulunabilen bir üründür.

Ülkemizdede kendine has özellikleri ve altın fiyatlarındaki ciddi yükselişler sebebiyle titanyum takı ürünleri pazarı hızla büyümektedir.Dia Titanium pazarda faaliyet gösteren firmalar içerisinde ürünlerinin tamamı yerli üretim olması ve geniş model koleksiyonu ile ayrıcalıklı bir yere sahiptir.Hızla yükselen pazarı ve yüksek kar marjı ile yatırımcısına ciddi kazanımlar sağlayabilecek bir iş fırsatıdır.Üstelik 750-1500 USD arası gibi oldukça düşük bütçelerle alabileceğiniz model koleksiyonu ile ürünlerimizin satışını gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için www.diatitanium.com adresinden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Saygılarımızla…
Dia Titanium

3 YORUMLAR

  1. sitenize erişim sağlanamıyoo..daha ayrıntılı bilgiler için bizlere yardımcı olursanız seviniriz güzel bi iş olanağı giibi gözüküyo biizim için ama sitenize erişim sağlanmadığı için kuşkula bakıyo insan ben gerçekten bu konuyla ilgileniyorum yardımcı olursanız sevinirim.sizinle daha detaylı görüşmek isterim saygılar e-mail adresim dragunov19@hotmail.com

  2. Sitenizi ziyaret ettim ancak çelişkili ve amatörce buldum. Fikir güzel, belki gerçekten güzel iş imkanları sunabilir fakat güven vermiyor. size tavsiyem önce sitenizi profesyonel yapın sonra şirketiniz hakkında birazdaha detay verin. saygılarımla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here