Tonti Gıda Bayilik Veriyor

Tonti Gıda Bayilik Veriyor
Tonti Gıda

Bayilik Kategorisi : Gıda
Firma İsmi : Tonti Gıda San.Tic.A.Ş.
Kuruluş Yılı : 2010
Şube Sayısı : 10
Firma Tanıtımı : TONTİ GIDA SAN. A.Ş.

Tonti Gıda

Tonti Gıda

Firmamız 2011 yılında, Gaziantep’in Şahinbey İlçesi, Boz oklar Mahallesi, Hava limanı yolu üzerinde; her katı 750 m2 olmak üzere toplamda 3 kat, 2,250 m2 alana sahip olup; sadece 750 m2 üretim sahası kullanmaktadır.
Şahinbey Belediyesi ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan almış olduğumuz üretim belgesi ile Haziran ayında üretime başlamış, 2012 yılı itibariyle İSO 9001, İSO22000 denetimleri tamamlanmış ve sertifikalandırılmıştır.
Gaziantep ili merkez ve tüm ilçelerinde faaliyet göstermek öncelikli hedefimiz olmakla birlikte, Türkiye’nin diğer illerin de başta franchise modeli olarak faaliyet göstermeyi amaçlayan şirketimiz; franchise iş ortaklarımız, ulusal ve yerel marketler, askeri kantin işetmeleri ve diğer kantin işletmeleri, kafe, ve buna benzer yerlerde ürünlerin satışının sağlanması, müşterilerine sağlıklı ve kaliteli ürün sağlamak şirketimizin kısa ve uzun vadede gelişme stratejileri arasında bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışında da ürünlerimizin tüketilmesini sağlamak maksadıyla yurt dışı temsilcilikler, franchise ve satış noktaları içinde görüşmelerimiz devam etmektedir.

Gaziantep merkezli olan firmamız, kurumsal yapılanmasının büyük bir kısmını tamamlayarak uzman kadrosu ile birlikte Türkiye genelinde çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Uzman geliştirme ve franchise geliştirme ekibimiz başkanlığında 2012 son çeyrek hedefimiz; yeni konsepte kavuşmuş 10 yeni franchise mağazası açmaktır.

Prensibimiz; başladığımız noktadan bugüne kesinlikle taviz vermediğiniz kusursuz lezzet anlayışımızı, hijyen ve kalite standartlarının üzerine taşıyarak koşulsuz müşteri memnuniyetini her şartta sağlamaktır.

Üretim öncesi ve üretim sonrası kullanılan hammaddeler, TSE ve ISO9001-ISO2200 sertifikası olan firmalardan temin edilmektedir. Üretimde gıda boyası ve kimyasal içeren hammaddeler kesinlikle kullanılmamaktadır. İşletmemizde üretim, gıda mühendisi kontrolünde konusunda uzman aşçılar tarafından yapılmakta olup; ürünler -5°C’ lik soğutucu depolarda muhafaza edilmekte dir. İşlenmemiş ürünlerin tedarik edildikten sonra muhafazası -18°C’ lik soğuk hava odamızda sağlamaktayız. Tedarikçi firmalara ait yasal üretim belgelerine sahip olan firmamız, tedarikçi firmaları ve kendi franchise mağazalarımızın denetimlerimizi düzenli olarak yapmaktadır.

Firmamız Gaziantep Tarım İl Müdürlüğünün Görevlendirdiği Memurlar tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Memurlar tarafından şifayen de olsa verilen bilgiler Gaziantep Tarım İl Müdürlüğünün Örnek İşletmesi olduğumuz yönündedir.
Üretim sahasının ve depolarımızın ilaçlanması, düzenli olarak kendini kanıtlamış ve alanında uzman kadrosu ile hizmet vermekte olan Ento ilaçlama şirketi tarafından ayda 2 kez yapılmaktadır. İlaçlamada kullanılan hiçbir ilacın insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

ÜRETİĞİMİZ ÜRÜNLERİN :
– Cızbız köfte ve çeşitleri,
– Etsiz çiğköfte,
– Ciğer Kavurma,
– Sucuk Tava,
– Sosis Tava,
– Tavuk Sote,
– Ökçe,(mücver)
– Sade Nohut,
– Ezme Nohut,
– Patlıcan Söğüş (Mevsime Göre)
– Hamburger Et
– Oruk köfte
– Sucuk köfte
– Sucuk burger vb…
– Revani
– Çerkez tatlı
– Tonti sarma
– Şekerpare
– Kalburabastı vb…

Bu ürünler seri olarak üretilen ürünlerdir. Mevsime göre değişiklik gösteren üretimlerimiz de mevcuttur. Özellikle sandviç ve tatlı gurubu bölgeye göre çeşitlilik göstermektedir. Üretimimizin tamamı fast food yöneliktir. Taze tüketime yönelik olarak üretim yapmakla birlikte; dondurulmaya ve -18‘de muhafaza’ya müsait ürünlerdir. Taze tüketimde üretim tarihi itibari ile son kullanım süreci 14 ‘üncü güne tekabül etmektedir.

Bayilik Şartları : 20m2-50m2 zemin kat dükkan
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 25.000TL-100.000TL –
%50 kar marjı

Adres: Bozoklar Mah. Demokrasi Blv. No. 158 Şahinbey
Şehir: Gaziantep
İlgili Kişi : Hüseyin İrfan Kuyucu
Telefon Numarası : 0530-237-57-32
E-posta : [email protected]
Web Sitesi : tonti.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here