Toptan boncuk tesbih işi

Ben Lüleburgaz’da bakkallık yapıyorum. Trakyada bakkal gibi işyerlerine boncuk tesbih vb.lerini toptan vermek gibi bir projem var.

Boncuk tesbih vb gibi ürünleri üreten veye toptan satanlar bize ne gibi yardımcı olabilirler? Ürün katoloğu ve fiat bilgisi verebilirlermi?
Bu konuda yardımcı olabilecek iş sahipleriyle tanışmak istiyorum
Çetin Kılıç -Lüleburgaz
mersevk@yahoo.com

7 YORUMLAR

  1. 21 yasında yenı evlıyım meslek lısesı mezunuyum sabah 8 aksam 5 olarak hafta sonu m ızınlı olarak gecmekte boş vaktım cok old iş arıyorum tespıh dizme nıkah sekerı mandal gibi deneyımım yok ancak azımlı bır kısılıge sahıbım yaparım

  2. ben halk eğitimde rize bezi el dokuma eğitimcisiyim otantık el sanatlara ve ürü nlere karşı ilgim çok fazla bizim bulunduğumuz yerde tesbıh bıtkısı var ben bunlardan bayların kullanabıleceği küçük el tesbıhı ve buyuk tesbıh yapıyorum bu işi pıyasaya sürmek istedim siz vesile olabılırsınız otantık tesbıhlerın stresı attığını sinirlere ıyı geldığını bılıyoruz bu konuda yardımcı olursanız memnun kalırım TEŞEKKÜRLER

  3. Çetin bey,biz evimizde boncuk ile ilgili takılar yapmaktayız,ayrıca anahtarlıklarda yapıyoruz.Portföyümüz çok geniş değil fakat ürünlerimizin toptan fiyatı çok uygun.Çocuklara yönelik de ürünlerimiz mevcut.Hepsi el yapımı.Kendimiz sahil de ve pazarlarda satmaktayız ürünler iyi gidiyor.
    İlgilenirseniz foto yollıyabilirim.

  4. Çetin bey istanbulda takı imalatı ile ilgileniyoruz. Bu ürünlerin toptan satışını yapmakyayız. ürünlerimiz çok dikkat çekici albenisi olan ve satışı kolay ürünlerdir. Bu ürün grubu tam yörenize ve planladığınız işe uygun diye düşünüyorum. Lütfen bizimle irtibata geçiniz.
    ayhanmazi@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here