Tostcuu Büfe Bayilik Veriyor

Tostcuu Büfe Bayilik Bilgileri

Tostcu Büfe 2015 yılında kurulan ve bayilik modeli ile büyüyen bir firma. Kaliteli ve hijyenik ürünleri ile hızlı yemek sektöründe bayilik veren firmanın ürün sunumu ve bayilik şartları hakkında bilgiler yazımızın devamındadır.

Tostcuu Büfe Bayilik Şartları

Tostcuu Büfe ürünlerini Torku markasının kalitesi ile birleştirmiş bir konsepttir. Türkiye il ve ilçelerinde bayilik başvurusu yapılabilecek olan Tostcuu mekan bayiliği şeklinde olup, mekan bayiliği franchising ve mimari proje bazında yatırım hesaplanmaktadır. Her iki bayilik yatırım bedeli 8 000-TL. ile 25 000-TL.arasında değişmekte ve yatırım maliyetini 3 ile 8 ay gibi kısa sürede geri kazandırmaktadır.

Tostcuu Büfe
Tostcuu Büfe

Tostcuu Büfe Bayi Sayısı 2016 yılı itibari ile 22 adettir.
Firmanın Franchising ve Bayilik Destekleri ise aşağıdaki gibidir.
Personel Destekleri,
Bölge Koruması,
Pazarlama Desteği,
Reklam Destekleri,
Finansal Destekler

Tostcuu Büfeleri düşük yatırım ile kurulabilen bayilikler arasında yer alıyor. Bayilik bedeli istemeyen firmanın işin kuruluş aşamasından işleyiş aşamasına kadar bir çok desteği bulunmaktadır. Ürünlerinde Torku markasını tercih eden firmanın müşterilerine karşı ürün sunumları da etkileyicidir. Tostcuu Büfeleri Tost ağırlıklı konsepti ile  kahvaltısını dışarıda yapmak isteyenler ve hızlı atıştırma yapmak isteyenlere hizmet vermektedir. Türkiye genelinde bir çok çalışan kahvaltılarını ve öğle yemeklerini dışarıda yediği için gıda üzerine yapılan konseptler her zaman kendisine devamlı müşteri bulabilmektedir.

Tostcuu Büfe Franchise Bayi Yetkilisi: Ahmet KAYNAK
Gsm: 0 553 768 42 36
Mail: info@tostcuu.com
Web: www.tostcuu.com
Adres Bilgileri: Işıklar Mah.Işıklar Cadd.No:7/c KONYA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here