Totalgaz bayilik

Total, bir ortak girişime öncülük ettiğinde veya girişimi işlettiğinde, kendi işletmesinde geçerli olan Bireysel Davranış İlkeleri ve Kurallarını tamamen uygulamaktadır. Girişimin işleticisi veya öncüsü bizim dışımızda bir tarafsa, öncü veya işletmeci firmanın, işletmemizde geçerli olan Bireysel Davranış İlkeleri ve Kurallarıyla tutarlı prensipler uygulamasını istiyoruz.


Birleşmiş Milletler ile Avrupa Birliği tarafından alınmış tüm kararlara, özellikle nerelerde faaliyet gösterileceğini belirten kurallara uymaktadır;
Faaliyetlerimizle ilgili konularda uluslararası cemiyet, Avrupa Birliği, resmi kurumlar ve sivil örgütlerin endişelerine karşı duyarlı bir şekilde hareket etmektedir;
Serbest rekabet kurallarına uymaktadır;
Kamu veya özel sektörde karşılaşılabilecek, aktif veya pasif, her türlü şekilde rüşvet ve yolsuzluk girişimlerini reddetmektedir.


Total, 130’u aşkın ülkede petrol, gaz, elektrik üretimi, yenilenebilir enerjiler ve kimyasallar alanlarında faaliyet gösteren, endüstriyel ve ticari işletmelere sahip, birinci sınıf bir petrol, gaz ve kimyasal ürünler şirketleri grubudur. Büyümemizi, herkesçe paylaşılan çekirdek değerlere borçluyuz.


Sorumluluk sahibi bir endüstriyel grup olarak, Total, kendisini, enerji kaynaklarımızın ve ürünlerimizin verimli ve uygun bir şekilde yönetilerek kullanılmasına adamıştır. Sürdürülebilir gelişme programımızın ayrılmaz bir parçası olarak kabul ettiğimiz faal çevre gözetimi politikamız aracılığıyla günümüz tüketicisinin ihtiyaçlarını ve gelecekteki kuşakların menfaatlerini göz önüne alıyoruz. Düzenli ve şeffaf raporlar sunuyoruz.


Bu işletme ilkeleri, referans noktamızı teşkil etmektedir. Bu ilkeler, hissedarlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimize fayda sağlamak, sürekli büyümek ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki ekonomik ve sosyal gelişmeye katkıda bulunmak olan amaçlarımız ile uyumludur.


Totalgaz bayilik başvuru linki.


Etiketler : Totalgaz bayilik, totalgaz otogaz bayiliği, totalgaz bayi

1 YORUM

  1. bayilik mürecatında bulunduk ama kimse bizimle iletişime geçmedi böyle sorumsuz şirket görmedim hayatımda ilgili kişilere sesleniyorum sesimi duyan var mı??????????

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here