Tovala Akıllı Fırın Fikri İstediği Yatırımı Aldı

Tovala Akıllı Fırın Fikri İstediği Yatırımı Aldı 1
Tovala'nın Kurucularından

İş Fikri Tovala Akıllı Fırın

Hiç düşündünüz mü ? Farklı ve lezzetli yemekler neden hep restoranlarda yenir veya orada bulunur. Çünkü restoranların o yemekleri yapabilecek malzemeleri ve aletleri vardır. Bu sebep ile yapılan ürünler çeşitlilik bakımından farklı lezzet bakımından da kaliteli bir yemek olur. Peki bizim bu yemekleri veya börekleri evlerimiz de yapma şansımız var mı ? Evimizin küçük ama sevimli mutfağın da hızlı ve leziz yemekler yapmamızın aslında bir yolu var. Çok fonksiyonlu akıllı fırın olan Tovala Akıllı Fırın bu imkanı bizlere sunuyor ve restoran mutfaklarının o pahalı aletlerinin yapabildiklerini uygun fiyat ile evimizin içerisine sokuyor.

Akıllı Fırın
Akıllı Fırın

Tabii ki bu sadece evler için tasarlanan bir ürün değil. Tovala her kesime hitap ediyor. İşletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Uzun ve yorucu bir günün ardından evinize geldiğiniz de yemek pişirmek gözünüzde çok büyüyebilir ve bu işlemi yapmak size hiç olmadığı kadar zor gelebilir. Ancak durum ne olursa olsun koca bir günü geride bıraktınız buda demek oluyor ki nefis bir ev yemeğini hakettiniz. Tovala sayesinde rahatlıkla dakikalar için de yiyeceğinizi hazır hale getirebilir ve yine dakikalar içerisinde Tovala’nın temizliğini yorulmadan yapabilirsiniz. Tovala ortalama 10 dakika ile 30 dakika arasında gıda ya göre değişkenlik gösteren sürede yiyeceğinizi hazır hale getirir.

Hızlı Yemekler
Hızlı Yemekler

Tovala’nın sahip olduğu kolay kullanıma sahip mobil uygulama sayesinde istediğiniz bilgiye anında ulaşabilir örneğin ısıtma yöntemleri sıcaklık kontrolleri veya değerleri gibi bu sayede Tovala her yönü ile kontrol edebilirsiniz. Hatta birden fazla ısıtma yöntemleri kullanarak birden fazla pişirme aşaması programlayabilirsiniz.

Tovala projesi kendisi için gerekli olan maddi desteğe ulaşmak için kickstarter yolunu seçti. Burada 100.000 dolar değerinde bir fon toplamayı amaçlayan Tovala projesi bu miktarı elde ettikten sonra önünde hiç bir sorun kalmayacaktı. Ancak bir şey oldu. Tovala proje hedeflediği yatırım tutarını fazlasıyla geçti ve önünde ki bütün engelleri pürüzleri ile birlikte ortadan kaldırdı. Tovala projesi kickstarter’dan 167.000 dolar fon toplamayı başardı. 27 gün kalan fon toplama süresinde iş fikri 500.000 dolara koşabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here