Trakline Kemeri Yeniden İcat etti Yarım Milyon Doları Kaptı

49

İş Fikri Trakline Kemer

Karl Kozak’ın geliştirmiş olduğu Trakline kemer, klasik kemerlere nazaran oldukça kullanışlı. Kemerin orta kısımın da bulunan tırtıklı yapı ve kemerin tokasında bulunan özel tasarım sayesinde kemer takıp çıkartmak normalden daha da kolay bir hal alıyor.

Trakline Kemer
Trakline Kemer

Kolaylığı bir yana bırakırsak klasik kemerlerde bulunan deliklere bu geliştirilmiş ürün artık dur diyor. Bu sayede istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz mekanizması sayesinde kemeriniz de bozulmalara sebebiyet veren deliklerden artık kurtuluyorsunuz.

Bu sayede kemerin ömrü uzuyor ve daha uzun yıllar yıpranmadan kullanılabiliyor. Kickstarterda yatırımcılar ile bir araya gelen geliştirilmiş kemer projesinin toplamayı hedeflediği yatırım 12.500 dolar gibi cüzi bir miktar olmasına rağmen Trakline Kemer yatırımcıların yoğun ilgisi ile karşılaşınca proje tam olarak 533.000 dolar fon kaldırmayı başardı.

Yarım milyon doları geçen bu fikir inovasyon örneği olarak da çok başarılı bir proje olmuş durumda. Yeni iş fikirleri arayan girişimciler en çok kullanılan ürünlerin üzerine gerçekten kullanışlı yenilikler ekleyince ortaya bu şekilde güzel iş fikirleri çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here