Trepaş Bayilik – Elektrik Bayilikleri

Trepaş Bayilik - Elektrik Bayilikleri
Trepaş

Trepaş Bayilik

Trepaş
Trepaş

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) Trakya Bölgesin’de 20 yıla yakın süredir 800.000 müşterisine elektrik tedariği sağlamaktadır. 2013 yılı itibariyle Trakya Bölgesi dışında da birçok Üniversite, Hastane, Kamu Kurumu, Belediye ve orta/büyük ölçekteki özel Sanayi ve Ticarethane Kuruluşlarını portföyüne katmıştır. Hızla büyüyen Şirketimiz Hidroelektrik Santrallerine sahip olup , Üretim gücüyle ve Satış tarafındaki uzmanlığıyla müşterilere avantajlı fiyatlar sunabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bakış açısıyla enerji sektörünün önemli bir aktörü olma hedefine doğru yola çıkan Şirketimiz, önümüzdeki süreçte İstanbul, İzmir, Konya, Ankara, Adana, Kocaeli, Bursa, Antalya ve Samsun illerinde birlikte çalışacağı bayi adayları aramaktadır.

Trepaş Bayilik Şartları

  • İstanbul, İzmir, Konya, Ankara, Adana, Kocaeli, Bursa, Antalya ve Samsun illerinde ticari faaliyet sürdürüyor olmak
  • Hizmet faturası kesebilir şekilde şirket sahibi olmak
  • Ticarethane gruplarını ( restaurant,cafe, hastane, hotel, yurt, alışveriş merkezi, market, akaryakıt istasyonları, iş merkezleri vb.) ziyaret edip , elektrik satış sözleşmelerini imzalatacak satış ekibine sahip olmak veya münferiden bu çalışmaları yapabilecek durumda olmak
  • Halihazırda elektrik satışı yapabilecek bir çevreye sahip olmak
  • Enerji sektöründe herhangi başka bir tedarikçiyle çalışmıyor olmak

Trepaş Bayilik Çalışma Koşulları

Bayiler sözleşme başı ücret veya tüketim üzerinden komisyon alarak çalışacaklardır. Ticari koşullar başvurular neticesinde yapılacak görüşmelerde iletilecektir.

Trepaş İletişim

Bayi adayları www.trepas.com.tr adresinden Bayi Başvuru Formu’nu doldurarak aşağıdaki mail adreslerine gönderebilirler. Tüm adaylara en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.
Yetkili Kişi : Serkan GÜNAYDIN/ Bölge Dışı Satış Müdürü
Mail: [email protected]
Telefon: 0 530 237 88 47

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here