Tropic Seyahat Ayakkabısı 2 milyon dolar fon topladı

Tropic Seyahat Ayakkabısı

Tropic Seyahat Ayakkabısı 4’ü 1 arada çok yönlülüğe sahip bir spor ayakkabısı. Su ayakkabısı, spor ayakkabısı rahatlığı, yürüyüş ayakkabısının teknik dış taban malzemeleri ve en sevdiğiniz günlük parçaların stilini sunan bu fikir toplamda 2 milyon dolar fon toplamayı başardı.

Tropic Seyahat Ayakkabısı Tanıtım Videosu

20 binin üzerine destekçiden sipariş almayı başaran Tropic Seyahat Ayakkabısı 59 euro’dan satılıyor ve ilk siparişler 2018 yılının Ekim ayında teslim edilmeye başlanacak.

Tropic ayakkabı tabanında ve yanlarında kullandığı 3D materyaller ile ayağınıza uyum sağlıyor, rahat nefes alan ayaklar ayrıca suyun mümkün olduğu kadar az emilmesini sağlıyor. Cosmo Fabrics ile ortaklık kurduk ve Agion® ve Combat ™ gibi materyallerini ve patentli tedavilerini kullanıyor. Ayakkabı ayrıca 4 farklı renkte üretiliyor.

Not : Tropic ayakkabı fikri bilinen bir ürünün belirli bir kitleye doğru pazarlanması açısından iyi bir girişimcilik örneği olarak düşünülebilir. Fikirin video tanıtımı ve ürünün müşteriye anlatım şekli ise gerçekten iş fikrinin cazibesini 2 kat arttırmış durumda.

Tropic Seyahat Ayakkabısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here