Tüm Kredi Kartları Dokunmatik Kartta Birleşiyor

Tüm Kredi Kartları Dokunmatik Kartta Birleşiyor

Plastc adlı ürün sayesinde tüm kredi kartlarınızı tek kartta birleştirebiliyor ve dokunmatik ekranı sayesinde istediğiniz kartı seçebiliyorsunuz.

plastc

Plastc, tüm kartlarınızı tek kartta toplayarak bir çok kartı taşıma zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyor ve cüzdanınızda yer açıyor. Anca bu kartın farklı bir özelliği daha var. Ürün dokunmatik ekranı sayesinde istediğiniz kartı seçmenize imkan sağlıyor.

Kredi kartlarının yanında, market kartları, otel kapı anahtarı, telefon kartları gibi kartları da içinde barındırabilen bu harika ürün çipli tüm kartlarla çok iyi anlaşıyor. Ayrıca Plastc sahip olduğu ekstra PIN kodu ile ekstra bir güvenlikte sağlayarak çalınma ve kaybolma gibi durumlarda, sizden habersiz asla kullanılamayacak bir hale dönüşüyor ve paranızı koruyor.

Plastc Wallet adlı akıllı telefon uygulaması ile iletişimde olan kart istediğiniz tüm ayarları buradan yapmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede kartınızı kaybetmeniz halinde isterseniz Plastc’in sahip olduğu tüm kartlarınızı silebiliyor ve kullanılmaz hale getirebiliyorsunuz.

2015 yazında piyasaya sürülmesi planlanan Plastc Wallet 155 dolara satılacak. Ancak ön ödeme ile şimdiden ürünü satın alabiliyor ve piyasaya çıkış tarihinde anında elinize ulaştırılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here