Tüm Sandalyeler Ergonomik Oluyor!

31

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan kamburluğa çözüm getirecek olan BetterBack, tüm oturakları ergonomik yapabiliyor.

ergonomik-better-back

BetterBack adlı ürün, çağımızın en büyük sağlık problemlerinden biri olan kamburluğa çözüm getiriyor. Günlük sadece 15 dakikalık bir kullanımla kısa zaman içinde yanlış oturuşu ve kamburluğu düzeltebilen ürün benzer ürünlere oranla çok daha verimli bir performans gösteriyor.

Günümüzde masa başı işlerin artması ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşması ile yanlış oturuş şekilleri de yaygınlaşmaya başladı. Yanlış oturuş şekilleri nedeniyle bir çok insan bel ve sırt ağrıları ile boğuşmak durumunda kalırken uzun süreli yanlış oturmalar kalıcı kamburluğa da neden oluyor. Bilgisayar başında oturanların ise neredeyse %90’ı yanlış şekillerde oturuyor. Uzun süreli hareketsiz oturmak bel kaslarının zayıflamasına neden olurken bu konuda her hangi bir önlem alınmadığı takdirde ileriki dönemlerde kamburluk ve bel fıtığı gibi rahatsızlıklar ortaya çıkıyor.

BetterBack, çalışırken rahatlıkla kullanabileceğiniz özel tasarımlı bir bel düzleştirici üründür. Günlük sadece 15 dakikalık bir kullanımı ile kısa sürede bel ve sırt ağrılarına son verirken doğru oturma alışkanlığı da kazandırıyor.

Bel fıtığı, kamburluk gibi sağlık problemlerinin düzeltilmesi için genelde yüzlerce lira para harcamak gerekir. Sağlıklı ve doğru bir şekilde oturmak içinse spor salonlarına yüklü miktarlarda para yatırmak düzenli çalışmak ve bel kaslarını güçlendirmek gerekiyor. BetterBack adlı ürün ise bu konuda ekonomik bir alternatif sunuyor. Indiegogo üzerinden şu ana kadar tam 1.5 milyon dolar kazanan ürünün satış fiyatı 110 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here