Tüm Televizyonlar Dokunmatik Ekrana Dönüşüyor

Tüm Televizyonlar Dokunmatik Ekrana Dönüşüyor

Touchjet Wave adlı cihaz sayesinde televizyonunuzu rahatlıkla dokunmatik ekrana dönüştürmek mümkün

touchjet-wave

Yeni teknolojilere bir yenisi daha eklenmiş durumda. Indiegogo üzerinden tanıtılan Touchjet Wave adlı cihaz, televizyonları dokunmatik ekranlara dönüştürmek için geliştirilmiş. Sahip olduğu özel teknoloji sayesinde televizyon ile iletişime geçen cihaz, ekran üzerindeki dokunmaları algılayabiliyor. Bunun yanında televizyona, uygulama indirme, yükleme, mobil oyunları ve programları çalıştırabilme gibi yetenekler kazandırıyor.

Touchjet Wave sayesinde televizyonunuz internete bağlanarak, müzik dinlemenize, oyunlar oynamanıza, filmler izlemenize, haberleri okuyabilmenize, fotoğraf albümleri oluşturabilme ve inceleyebilme imkanları sağlıyor.

Bir anlamda telefonunuzun televizyona yansıtılmış hali olarak düşünebileceğiniz ürün sayesinde akıllı telefonunuzun ufak ekranına sıkışıp kalmanıza gerek kalmıyor.

99 dolardan satılan ürünün toplu alımlar için farklı fiyatları bulunuyor. Indiegogo kampanyası devam eden cihazın üreticileri20 saatlik bir sürede yaklaşık 85 bin dolar fon elde etmeyi başarmış durumda. 1 ay sürecek kampanyanın hedef fonu ise 100 bin dolar olarak belirlenmiş. Bu anlamda ürünün 1 aylık hedefine sadece 1 gün içinde ulaştığı görülüyor. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here