Tuna Ev Mobilya Bayiliği Vererek Büyüyecek

Tuna Ev Mobilya Bayiliği Vererek Büyüyecek
Tuna Ev Bayilik

Tuna Ev Bayilik

Halen dört mağazası olan mobilya firması Tuna Ev, Türkiye genelinde bayilikler vererek büyümek istiyor. Öncelikli olarak Gaziantep, Adana, Bursa, İzmir, Samsun ve Edirne’ye bayilik verilecek. Tuna Ev’in mağazaları ayda ortalama 150 bin TL ile 250 bin TL arasında ciro yapabiliyor.

Tuna Ev
Tuna Ev Bayilik

Tuna Ev, İstanbul’da üç ve Ankara’da bir olmak üzere toplam dört mağazayla faaliyet gösteren bir mobilya firması. 250 kişiye istihdam sağlayan Tuna Ev, Silivri-Kınalı mevkiindeki 40 bin metrekarelik fabrikada üretim yapıyor.

Yemek odasından yatak odasına kadar her ihtiyaca yönelik mobilya ve aksesuarları sunan Tuna Ev, satış noktalarını artırma kararı aldı. Franchising yerine çözüm ortaklığı olarak adlandırdıkları bir sistemle büyüyeceklerini söyleyen Tuna Ev Genel Müdürü Ayşe Tuna Gülsoy, gelen talep doğrultusunda ve yaptıkları araştırmaya dayanarak tüm Türkiye’de mağazalar açmaya karar verdiklerini belirtiyor. Kısa bir süre sonra yurtdışına da açılmayı hedeflediklerini kaydeden Gülsoy, “Özellikle Ortadoğu’dan ve Turki Cumhuriyetlerden yoğun talep var ve bunları değerlendiriyoruz” diyor.

Tuna Ev Bayilik / Franchising bedeli almıyor.

Önceliklerinin Gaziantep, Adana, Bursa, İzmir, Samsun ve Edirne olduğunu ifade eden Gülsoy, tasarım ekibi tarafından yapılacak çalışma sonucunda mağazaya göre değişkenlik gösteren yatırım rakamlarının söz konusu olduğunu belirtiyor. Yatırımcıdan royalty bedeli alınmıyor. Franchising bedeli de talep edilmiyor. Mağazalar için belirlenen aylık cironun lokasyon ve mağaza büyüklüğüne göre değişkenlik gösterdiğini söyleyen Gülsoy, bir mağazanın ortalama aylık 150 bin TL ile 250 bin TL arasında ciro yapabildiğini sözlerine ekliyor.

2013 yılının kendileri için oldukça verimli geçtiğine değinen Gülsoy,“Son beş yılda hayata geçirdiğimiz inovatif ürünlerle rakiplerimiz arasından sıyrıldık. Bugüne kadar sekiz patentli ürün geliştirdik. Son dönemde en dikkat çekici buluşumuz ise kokulu mobilyamız oldu. Bir yıl süren AR-GE çalışmasının ardından piyasaya sunduğumuz kokulu koltuğumuz beklediğimizden fazla ilgi gördü. İnovatif ürünler üzerine çalışmalarımız devam edecek” diyor.

NİTELİKLİ BÜYÜME

Hedeflerinin her köşe başında bulunmak olmadığının altını çizen Gülsoy, şöyle devam ediyor: “Daha seçkin, sektör açısından bulunmamız gereken ve tüketicinin kolay ulaşabileceği noktalarda olmak istiyoruz. Dolayısıyla sadece sayısal olarak büyümeye değil, nitelik olarak gelişmeye önem veriyoruz. Firmamızın misyon ve vizyonuna uygun, Tuna Ev’i en iyi şekilde temsil edecek, mobilya sektöründe deneyimli kişiler arıyoruz.”

Tuna Ev Bayilik Bilgileri

Uygun yer: Gaziantep, Adana, Bursa, İzmir, Samsun ve Edirne.
İlk sermaye: Mağazanın büyüklüğü ve lokasyona göre değişiyor.
Ciro hedefi: Aylık ortalama 150 bm TL ile 250 bin TL arasında.
Bayilerde aranan özellikler:
Mobilya sektöründe deneyimli, markayı iyi bir şekilde temsil edecek kişiler aranıyor.
Başvuru için: [email protected] – www.tunaev.com

2 YORUMLAR

  1. slm ben osmaniyeden yazıyorm sizi temsil etmek için kollarımı sıvadım tüp bayiligi ve mobilya ile ugraşıyorum sizinle büyümek istiyorum 05413470857

  2. SLM ÖNCELIK LE HAYIRLI CUMALAR BEN ADANA BOLGESIN DE 2 KATLI MAGZA ÇALIŞTIRIYORUM VE BAYİLİK ARIYORUM İŞ 0322 459 22 24 CEP 0544 561 01 01

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here