Türk Girişimciler Rusya’da Butik Otel Açtı

butik otel

Türk Girişimciler Rusya’da Butik Otel

Rusya’ya 1999’da üniversite okumak için geldiğini sonrasında lokanta ve otel sektöründe çalıştığını ifade eden Aşık, “Türkiye’den Rusya’ya gelen iş adamlarımızın rahat edebilecekleri bir otel her zaman büyük sıkıntı. Ulaşım ve kılavuz ile ilgili da meseleler oluyor. Başşehir Moskova’ya gelen Türk iş adamlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevaplayacak çok özel bir otel konsepti geliştirdik.” diye konuştu.

Türk aşçı ile özel menü oluşturduklarını ve müşterilerine hane rahatlığında hizmet verdiklerini ifade eden Aşık, “Şu an 7 oda ile hizmet veriyoruz. Oda sayımızı artırıyoruz. Türk ve Rus televizyonlarını izlemek olası. Spo salonu, lokal, sauna var. Birkaç ay içinde Türk hamamı da kuracağız.” bilgisini verdi.

Rusya’nın fraklı şehirlerinde ticaretle uğraştığını kaydeden Türk teşebbüsçü Ceyhan da, otellerinin özel organizasyonlar için de kullanılabileceğini söyledi. Ceyhan, “Müşterilerimize özel günlerinde kalabilecekleri, kendi organizasyonlarını yapabilecekleri bir alan oluşturduk. Moskova’da otel ücretleri çok yüksek olmasının yanında yoğun zamanlarda fiyatlar daha da çok artıyor. Bizim ücretlerimiz standart. Otel etrafına ağaç haneler yaparak apart hizmetler de vereceğiz. Moskova’da yaşayan Türkler için de bayramlarda, özel günlerde, mücadele günlerindemükemmel bir ortam oluşturuyoruz. Bir çeşit lokal gibi hizmet verecek..” değerlendirmesinde bulundu.

Müşterilerinin kendilerini rahat ve güvende hissetmelerinin ehemmiyetli olduğuna değinen Ceyhan, “Müşterilerimize Rusya’ya geliş emellerine göre paket programlar sunuyoruz. Sözgelimi işemelli gelenlere havalimanında karşılama, konaklama, Türk kahvaltısı, rehber ve diğer transferler dahil bir paket var. Turist olarak gelenlere de transfer, konaklama ve rehber dahil tüm hizmetleri paket olarak veriyoruz. Vnukova Havalimanına çok yakınız. Önceden böyle bir şekilde hizmet verilmedi. Bu hizmet ve kaliteyi müşterilerimize sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here