Türk işi pizza Pizzamax görücüye çıkıyor

Hazır yemek sektöründe “Maksimum Lezzet Maksimum Pizza” sloganı ile çıkış yapan %100 Yerli sermaye PizzaMAX, 30 Eylül – 03 Ekim 2010 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezinde düzenlenecek olan “Bayim Olur Musun?” 8. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda görücüye çıkıyor.


Türkiye’de Pizza & Chicken konseptini Türk damak zevkine hitap eden ürün çeşitliliği ile bir arada sunan %100 Türk markası PizzaMAX, 30 Eylül -03 Ekim 2010 tarihleri arasında “Bayim olur musun?” fuarında iş geliştirmek isteyen yatırımcılarla bir araya gelecek. Alt yapı yatırımlarını öz kaynaklarla yapan PizzaMAX, yenilenen ve güçlenen yönetim kadrosu, AR-GE yatırımları, üretim merkezi – lojistik dağıtım ve Call Center ile hizmette standardizasyon yaratarak yatırımcıların ihtiyacı olan güveni sağlıyor.


2011 yılı sonunda 42 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirten PizzaMAX Genel Müdürü Hüseyin Canbaz öncelikli hedeflerinin İstanbul’lu ile buluşmak ve bu noktada aynı vizyon ve hayalleri paylaşan girişimcilerle franchising operasyonlarını büyütmek olduğunu aktardı. PizzaMAX’ın “Kazan / Kazan” felsefesiyle, güvenilir bir ana marka bünyesinde mağaza açmanın önemini bilen girişimcilerle ortak bir paydada buluşacağından emin olduğunu sözlerine ekleyen Canbaz, franchising sisteminde kendi işini kuran bir girişimcinin kaybedeceği zaman ve enerjinin minimize edileceğini hatırlattı. Fast Food alanında sermayesini kazançlı bir yatırıma dönüştürmek isteyen tüm adayları, birlikte çalışmak, üretmek ve kazanmak için tanışmaya, ulusal ve uluslararası standarda ve kaliteye sahip olmanın avantajlarını paylaşmaya davet etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here