Türk kahvesi sunumu üzerine bir iş fikri

Türk kahvesi sunumu üzerine bir iş fikri
Garantici

Garantici : Ürün sayesinde, sunum esnasında ortaya çıkabilecek muhtemel karışıklıkların önlenmesi, özellikle cafe veya restoran gibi işletmelerde sipariş karışıklıklarından doğan istenmeyen durumların ortadan kalkması hedeflenmiştir.

Garantici
Garantici

Böylece müşteri memnuniyetinin, servis yapan kişinin hafızasına muhtaç kalınmadan garantilenmiş olması öngörülmüştür. Form, geleneksel kahve kültüründeki alışkanlıklardan yola çıkılarak belirlendi.

Genel olarak sade, az şekerli, orta şekerli ve şekerli olarak talep edilen Türk kahvesi, fincanıyla ihtiva ettiği şeker oranını gösterecek şekilde tabakta konumlandırılıyor. Renk de, ağız kısmından başlayarak, kulp üzerinden ilerliyor ve tabakta aynı renkle buluşarak bütünlüğü yakalamayı hedefliyor.

Sade form, grafik ve renkle desteklenen konsepti öne çıkarma amacı güdüyor. Malzeme porselen veya seramik olarak üretime müsait. Üzerinin boyaması da kalıplama esnasında ya da sonrasında uygulanabilir.

Tasarımcılar Burak Abıyık – Yasemin Sinem Köselecioğlu
İstanbul Teknik Üniversitesi
Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü

1 YORUM

  1. TÜRKİYEDE VE DÜNYADA BİR DEVRİM YARATTIK AMACIMIZ İŞE VE İŞE İHTİYACI OLAN HERKES EVİNDEN 1 SAAT ÇALIŞARAK AYDA ORTALAMA 1000 EURO VE ÜSTÜ GELİR İMKANINA KAVUŞTURMAK VE BUDA ÇOK BASİT VE KOLAY TEK YAPMANIZ GEREKEN İNTERNETE GEÇİRDİĞİNİZ ZAMANIN 1 SAATİNİ BİZE AYIRMAK Detay bilgi için Tıklayınız…http://mikiurl.com/netten-ekis

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here