Türkeyrfid’de bayilik

Firmamız 1993 yılından beri yazılım sektöründe faaliyet göstermekte iken özellikle piyasa ihtiyaçları doğrultusunda 3 yıldan beri dünya üzerinde RFID teknolojisinin hızlı gelişimini incelemeye almış, özellikle tag olarak adlandırdığımız ürün tanımlayıcıların fiyatlarının düşmesi ile anılan teknolojinin dünya üzerinde yoğun bir şekilde kullanılacağına karar verip, sadece bu dalı uzmanlık alanı olarak seçmiştir.
Bu amaç doğrultusunda 3 yıl süren AR-GE çalışmaları sonunda gerekli distribütorlük anlaşmaları yapılmış, firma altyapısı güçlendirilmiş ve firma içi eğitim çalışmaları tamamlanmıştır. Bu aşamadan sonra pazarda gerekli araştırmalar yapılarak ihtiyaçlar tespit edilmiş, bu tespitler doğrultusunda projeler hazırlanıp pazara sunulmuştur.


AR-GE kısmının daha esnek ve bilimsel çalışabilmesi için Kocaeli Üniversitesi Teknoparka proje kapsamında başvuru yapılmış, başvurumuz kabul görmüştür ve Teknopark ofisi Kocaeli’nde işler hale getirilmiştir.İstanbul merkez ofisimizle ilgili çalışmalar devam etmekte olup 2008 Agustos ayında hizmete girmesi planlanmaktadır.


Bayilik başvurusu için bu linke tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here