Tuvalet Modelleri ve İnovasyonun Gücü

Tuvalet modelleri çok sık değişmiyor ve üretim açısından da genelde aynı standart ürünleri görüyoruz. 2014 yılında farkettiğimiz bu tuvalet ise inşaat sektörünü ve tuvaletlere bakış açınızı komple değiştirebilir. İota tuvalet patentli olan bir tasarım. Gareth Humphreys ve Elliott Whiteley tarafından düşünülen bu tasarımda su tasarrufundan tutunda temizlik aşamasına kadar bir çok konu tekrardan düşünülmüş. Resimlerde ve videoda göreceğiniz gibi ilk bakışta çok kullanışlı gibi görünen bu ürünün bir çok yerden talep alacağı kesin gibi gözüküyor. Yalnız merak edilen ürünün henüz satışı yapılmadığı için müşteri tepkileri nelerdir. Konuyla ilgili yorum yapan bir çok internet kullanıcısı ise ürünün kullanımından kaynaklanabilecek sorunları ve ürünün küçük olduğunu belirtiyor.

Katlanabilir Tuvalet

İş fikri ve inovasyon olarak bakarsak Tuvalet modellerinde bu tarz bir değişiklik yapmak hemen hemen tüm sektörün ilgisini çekebileceğini düşünebiliriz. Eğer ürün kullanımı kolay ve videoda gösterdiği gibi rahatsa gerçekten çok müşterisi olabilir. Önemli bir diğer etkende ürünün fiyatlandırması eğer diğer normal tuvalet modellerinden çok pahalı bir fiyatlandırma olursa bu da ürünün satışlarına etki edecektir.

Pazarlama açısından ise ürünün rahat bir anlatımla fazla zorlanmadan reklam yapılabileceği ve tanıtımı yapılabileceğini düşünüyoruz. Sıkıntılı olan noktalar yok değil o yüzden sizlerinde bu ürün hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Tuvalet Modelleri ile ilgili Resimler

iota_folding_toilet
Tuvalet Modelleri
iota_folding_toilet-2
Tuvalet Modelleri

İota tuvalet Youtube Videosu

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here