Tüzün Giyim Franchise Bayilik Bilgileri

Tüzün Giyim

Tüzün Giyim Franchise

Tüzün giyim bayan giyim sektöründe bayilik veriyor. Tüzün giyim 23 mağazası ile hizmet veriyor. 1979 yılından beri var olan markanın bayilik şartları ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

Tüzün giyim yurt içi ve yurt dışı fracnhise veriyor. Tüzün giyim istediği şartlara sahip olmanız durumunda sizinle irtibata geçiyor.

Tüzün ilan edilen temel koşullarla bağlı olmayıp bunların içeriğinde tek yanlı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. İlan edilen temel koşulları taşıyan firmaların başvurularının kabul edilip edilmeyeceği TÜZÜN’ün insiyatifinde olup, kabul edilmeme durumunda başvuru sahibinin kazanılmış bir hakkı olmayacaktır. Başvurunun değerlendirilmesi, sözleşme koşullarının belirlenmesi, diğer hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesinde TÜZÜN tek belirleyici taraf olacaktır.

Tüzün Giyim bayilik şartları

TÜZÜN mağazası açılacak yer için en az 15 Mt. Cephe ve 150 m2 kullanılabilir alan ile % 10 depolama alanına sahip olmanız gerekir.TÜZÜN mağazası için düşünülen şehirdeki en işlek Alışveriş Merkezinde veya moda markalarının bulunduğu ana cadde/bulvar üzerinde yeriniz olmalıdır.

TÜZÜN mağazasının iç ve dış dekorasyonu, mimari tasarımı TÜZÜN standardı olarak, Franchise veren tarafından belirlenir, yapılacak yatırım maliyeti Franchise başvurusu yapan tarafından karşılanır.

Siparişler, TÜZÜN tarafından sezona göre mevcut koleksiyon içersinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az % 80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.

Franchise alan, mağzacılık ve parakende sektöründe tecrübeli olmalı. Süreklilik arz eden kurumsal yapıya ve kadroya sahip olmalı.Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise alan’ın ayıracağı bütçe Franchise alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.

Franchise işletme hakkı, minimum 4 yıllık süreye mahsus verilir. 4 yılın sonunda Franchise alan’ın çalışma kapasitesi nazara alınarak, franchise işletme hakkı yeniden değerlendirilir.Ürünlerde tek marka politikası esastır.

Genel koşullar için yüz yüze gerçekleştirilecek bayi toplantısı sayesinde, daha fazla net bilgilere erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here