Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak

  Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak
  Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak
  Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak
  Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak

  Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak : Bir internet sitesi, sistemlerindeki reklam mesajlarını takipçilerine ”tweet” olarak atacak ”twitter” kullanıcılarına para ödeyecek. Tweetad.net sitesinin sahibi Cüneyt Yalınkılıç, yaptığı açıklamada, twitter kullanıcılarının doğrudan para kazanacağı bir girişimi bugün hayata geçirdiğini bildirdi.

  Türkiye’de yayına başlayan tweead.net adlı site ile 5,3 milyonu aktif olmak üzere 7,2 milyon Türk kullanıcıya hitap etmeyi planladığını bildiren Yalınkılıç, sistemin günde 1,7 milyon Türkçe tweet atılan Türkiye’de, twitter kullanıcılarının reklam yapmasına olanak tanıyarak, siteye üye olan herkese takipçisi sayısı kadar para kazandırabileceğini belirtti.

  Yeni Dünyanın Büyük Kumbarası sloganı ile yola çıktığını ve sitesinin logosunda twitterın yumurtasından esinlenerek kırık yumurtanın içinden para çıkaran simge bulunduğunu ifade eden Yalınkılıç, sitenin İngilizce versiyonunu ise önümüzdeki ay aktif hale getireceğini kaydetti.

  Tweet Atarak Para Kazanmak İsteyenler Önce Üye Olacak
  Twitter kullanıcısının sisteme bir kez kayıt olduktan sonra, sistemdeki ilanları görebileceğini anlatan Yalınkılıç, twitter kullanıcısının reklam verenin belirlemiş olduğu kriterlere uygun olması halinde her ilanı tweetleyebileceğini dile getirdi.

  Tweet Atarak İnternetten Kazandığınız Para 50 TL Olunca Çekilebilecek
  Kullanıcılara ilk aşamada ödenecek bedelin, takipçi başına bir kuruş olacağını belirten Yalınkılıç, kullanıcının hesabındaki parayı 50 TL’ye veya daha üzerine çıktıktan sonra çekebileceğini vurguladı.

  Twitter kullanıcısının tweetlediği her ilan başına, ulaştığı takipçi sayısına göre para kazanacağını bildiren Yalınkılıç, bu paranın reklam verenin açmış olduğu krediden eksileceğini ifade etti.

  Yalınkılıç, Tweet Atarak Para Kazanmakla ilgili olarak şunları kaydetti:
  Yayın zamanı, günlük limit, saatlik limit, aynı kişi tarafından yeniden tweetlenme gibi kriterler, reklam veren tarafından önceden belirlenecek. Aynı şekilde twitter kullanıcıları sisteme üye olurken, yaşları, ilgi alanları, tuttukları takım ve yaşadıkları şehir gibi belli başlı bilgileri sistemle paylaştıkları için reklam verene, ilgi alanına göre ilan gösterme kolaylığı da sağlayacak.

  Sistemlerinin, reklam verenle, twitter kullanıcısını aynı platformda buluşturmayı amaçladığını belirten Yalınkılıç, sağlıklı bir şekilde büyümeleri halinde Türkiye’deki en büyük internet projesi haline gelebileceklerini kaydederek, amaçlarının 10 takipçisi olan binlerce katılımcı değilde şarkıcı Murat Boz gibi 1 milyon 280 bin takipçisi olan kişilere ulaşmak olduğunu ifade etti. Tweet Atarak İnternetten Para Kazanmak

  5 YORUMLAR

  1. tweetad her tweet başına 0.001 (sıfır nokta sıfır sıfır bir ) kuruş ödüyo :D sistemden para cekebilmek icin 50 tl ve üzeri birikmiş paranız olucakki para cek butonuna basabilesiniz. heh bunların hepsi olursa 45 gün içinde para yatacakmıs :DDD tövbe estafrullah ya. küfür edecem olmucak.

  2. avm içine cılabilecek bir stand alanına 10 ile 12 arası oyuncak at koyabilir ve gunde ortalama 50- 70 kiralama yapabilirsiniz.5 dk sı 3 tlden kiraya verdiğinizde ortaya cıkan rakam küçük bir meblag değil.10 ila 12 oyuncak atın maliyeti yaklasık 10000 tldir.aylık cironuz avmnin musteri portfoyune gore 7000 ile 12000 tl civarıdır.az sermaye ile devamlı iş arayanlara duyurulur. ilgilennenler 0530 325 13 32

  3. Günümüzdeinsanlar zamanlarının büyük bir kısmını işte geçirirken, özel hayatına, sevdiklerine çok az zaman ayırabiliyorlar. Halbuki teknoloji ve bilinçlenme sayesinde günümüzde özel hayata daha fazla zaman ayırmak mümkündür. Bunun olabilmesi için, birincisi sürekli gelir olması gerekir. Ama aylık 100 TL sürekli gelirin olsaydı bunu sağlarmıydı? Hayır! Bunun için sürekli gelirinin de istediğin kadar olması gerekiyor.
   SANA İSTEDİĞİN KADAR SÜREKLİ GELİR GETİRECEK BİR PROGRAM HAKKINDA BİRAZ DAHA BİLGİ VERMEMİ İSTERMİYDİN?

   HER İKİ VİDEOYU DA İZLEYİN , SONRA DETAYLAR İÇİN GÖRÜŞELİM..

   https://plus.google.com/u/0/110372033397169182796/videos

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here