Ucmas Mental Artimetik Bayiliği veriyor

Ucmas Mental Artimetik Bayiliği veriyor
Ucmas

UCMAS, zihin geliştirme kurslarını tüm dünyadaki çocuklara ulaştırmak, insanların hayatlarını geliştirmek ve zenginleştirmek amacıyla, 1993 yılında Malezya`da kurulmuş ve bayilik (franchise) sistemiyle tüm dünyaya yayılmıştır.

Sistem, 2012 itibariyle 51 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır.

MENTAL ARİTMETİK NEDİR
UCMAS Mental Aritmetik Programı, 4-12 yaş arasındaki çocuklarda abaküs kullanarak temel matematiksel işlemleri öğretir. Zaman kullanımı çok önemli bir kriterdir. Çocuklar tüm bu işlemleri çok hızlı bir şekilde yapmayı öğrenirler. Sayıların ve matematiksel işlemlerin abaküs kullanarak öğretildikten sonra abaküs kaldırılarak işlemlerin zihinden yapılmasıyla program devam eder.

Abaküs kaldırıldıktan sonra çocuklar aktif olarak beynin sağ yarı küresini kullanarak abaküsün zihinlerindeki görselini kullanarak işlemleri çok hızlı bir şekilde yapmaya devam ederler.

Ucmas

Program mental aritmetik üzerinden yapılmaktadır fakat programa katılan çocuklar sınırları zorlayan yetenekler kazanmaktadırlar;

Dikkat süresi
Algılama kapasitesi
Odaklanma becerileri
Yorumlama becerileri
Konsantrasyon

Ucmas Bayilik – Franchising

UCMAS 1993 yilinda Malezya’da Prof. Dr. Dino Wong tarafindan kurulmus bir sistemdir. Su an dunyada 51 ulkede aktif olarak kullanilmakta milyonlarca ogrenciye hizmet sunmaktadir. Dinamik ve kendini surekli yenileyen yapisi, yuksek kalite standardi ve kurumsal bakis acisi ile egitim alaninda yatirim yapmak isteyenler icin bir is firsati sunmaktadir.

UCMAS Mental Aritmetik Programini kendi merkezinizde uygulamak, is firsatimizi degerlendirmek icin:

0232 464 70 54 numaralı telefonla bize ulaşabilir, veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.ucmas-turkey.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here