Ücretsiz Facebook ve Twitter Paketi

Ücretsiz Facebook ve Twitter Paketi
ücretsiz internet

Avealılar, Facebook ve Twitter hesaplarını ücretsiz olarak takip edebilecek, dilediği kullanıcıların ”tweet” veya durum güncellemelerini, SMS ile cebine yönlendirebilecek.

Avea açıklamasına göre Avea’nın sosyal medyayı 7/24 takip etmek isteyen müşterilerine sunduğu Facebook ve Twitter SMS servisleri sayesinde, Avealılar artık bu mecralardaki bildirimlerini ücretsiz olarak cep telefonlarına alabilecekler.

ücretsiz internet

Ücretsiz Facebook ve Twitter Paketi

Uygulama ile Avea Facebook ve Twitter SMS servisleri ile ”Tweet” göndermek, direkt mesaj atmak ve kullanıcıların Twitter hesabına ait ayarları değiştirmek mümkün olacak.

F yazarak 3223’e gönderen ve gelen mobil onay kodunu Facebook hesap ayarlarındaki mobil bölüme girerek servisi aktive eden Avealılar, SMS ile durumlarını güncelleyebilecek, yorum yazabilecek, arkadaş ekleyebilecek ya da mesajlaşabilecekler.

”Twitter” SMS servisini kullanmak için isteyen Avea müşterilerinin ise ”BASLA” yazarak 2444’e SMS göndermeleri yeterli olacak. Facebook ve Twitter’dan gelen SMS’ler ücretsiz sunulurken, mecralar için gönderilen SMS’ler ise standart SMS ile ücretlendirilecek. AA

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here