Ucuz ve Uluslararası görüşmeler sunan Sim Kart

Norveçli telekom firması kullanımı kolay SIM kart eklentisi ile ucuz uluslararası görüşmeler sunuyor

Interfone, uluslararası kullanıcılara mevcut operatörlerini değiştirmeden ucuz görüşme fiyatlarından yararlanma olanağı sağlayan tüm SIM kartlar için bir eklenti sunuyor.

Ucuz
Ucuz Görüşme

Norveçli telekom firması Interfone, uluslararası kullanıcılara mevcut operatörlerini değiştirmeden ucuz görüşme fiyatlarından yararlanma olanağı sağlayan tüm SIM kartlar için bir eklenti sunuyor.

Servisten yararlanmak için başvuran kullanıcılar, mevcut telefonlarında bulunan SIM kartlarının üzerine kaydırarak yerleştirilmek üzere ultra ince SIM çipi alıyorlar. Daha sonra Norveç dışından bir arama geldiğinde, bu SIM çipi aktif hale geliyor ve Interfone’un fiyatlandırması devreye giriyor. Standart tarifelerinde ücretsiz yurtiçi arama hakkı olan kullanıcılar için, aramanın Interfone bedelini ödemek kolayca yeterli oluyor. Firmaya göre, VoIP ve 3G Internet aramaları gibi seçeneklerden yüzde 20 ila 97 arasında daha ucuz sonuçlar alınabiliyor.

Interfone, bu teknolojileri sayesinde tüketicilerin, Open Garden uygulamasının mobil geniş bant bağlantı için yaptığı gibi büyük telekom şirketleri tarafından dayatılan yüksek fiyatlardan alternatif bir şekilde kurtulma yolu bulacağını umuyor. Bu yenilik mevcut yüksek fiyatlı tarifeleri engelleyebilir mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here